Vali Amir Çiçek Marmaris’te İncelemelerde Bulundu

Bu haber 22 Ekim 2015 - 22:58 'de eklendi ve 706 kez görüntülendi.

marmaris (2)Marmaris’te 28-30 Ekim tarihlerinde yapılacak olan Aquamasters Cumhuriyet Kupası Yüzme Şampiyonasının koordinasyon toplantısı Marmaris Martı Otelde yapıldı.
İlkay Yıldız
Marmaris’te 28-30 Ekim tarihlerinde yapılacak olan Aquamasters Cumhuriyet Kupası Yüzme Şampiyonasının koordinasyon toplantısı Marmaris Martı Otelde yapıldı.
Toplantıya Muğla Valisi Amir Çiçek, Vali Yardımcısı Kamil Köten, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel, İlçe Emniyet Müdürü Ertan Sarıkuyu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Kocabıyık, Milli Parklar Müdürü Fikret Çatalkaya, İlçe Sağlık Müdürü Mehmet Türeyenler, Liman Başkanı Burak Okçu, Yüzme İl Temsilcisi Hilmi Kısa, İlçe Turizm Müdürü Cemalettin Gürpınar, Marmaris Deniz Ticaret Odası Başkanı Hasan Mengi ve diğer görevliler katıldı.
Marmaris’in adının Uluslararası spor organizasyonları ile anılmasından mutluluk duyduğunu belirten Vali Amir Çiçek, “Cumhuriyetimizin kuruluşunun 92.yıl dönümüne denk gelen bir günde uluslararası turnuvanın Marmaris’te yapılmasında emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.
Katılımcıların memnuniyetinin bu turnuvanın en iyi şekilde yapılabilmesine bağlı olduğunu belirten Vali Çiçek, “Organizasyon Sorumlusu Selçuk beyden öğrendiğime göre turnuvaya 600 civarında rekor bir kayıt yapılmış. Katılımcıları öyle memnun edeceğiz ki bu turnuva sayesinde Marmaris’in 600 tane daha gönüllü tanıtım elçisi olacak. Çalışmalarımızı bu doğrultuda yapacağız” diye konuştu.
Onur Konuğu Adam Walker
Turnuva Sorumlusu Selçuk Demirel ise, “Cumhuriyet Kupasında dayanıklılığın ve iradenin vücut bulmuş hali olarak tanımlanan yedi zorlu okyanusta yüzen Adam Walker da onur konuğu olarak turnuvamıza katılıyor” dedi.
Yüzme Şampiyonası temaslarının ardından Vali Çiçek ve beraberindeki heyet Mariç Bel-Bir içme suyu barajı yakınındaki ve Asparan mevkiindeki kullanılmayan spor tesislerinde incelemelerde bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.