Vali Amir Çiçek “Her şey Muğla için”

Bu haber 22 Aralık 2015 - 0:08 'de eklendi ve 767 kez görüntülendi.

valiBir basın açıklaması yayınlayan Muğla Valisi Amir Çiçek “Muğlalı hemşerilerimizin huzurlu bir şekilde yaşayabilmesi için jandarma ve polis teşkilatı ile gece gündüz hizmetlerinin başındadır olmaya da devam edecektir” dedi.
Hüseyin Kocabıyık
Bir basın açıklaması yayınlayan Muğla Valisi Amir Çiçek “Muğlalı hemşerilerimizin huzurlu bir şekilde yaşayabilmesi için jandarma ve polis teşkilatı ile gece gündüz hizmetlerinin başındadır olmaya da devam edecektir” dedi.
Vali Amir Çiçek, “Muğla’nın huzuru açısından il genelinde olup biten ne varsa araştırıp detaylı çalışmalarımızı yapmaktayız. Jandarma ve polis teşkilatının başarılı bir şekilde birlik ve beraberlik içinde çalışmalarının meyvelerini yiyoruz” diyerek sözlerine şöyle devam etti: “Her şeyden önce vatandaşımıza saygılı olmalıyız suçsuz gösterilen bazı vatandaşlarında suçlu gibi gösterilmesine de karşıyız tabi suçlu olan vatandaşı da suçsuz gibi görmemeliyiz”. Her şeyden önce Muğla’mıza hizmet sunmalıyız tarafsızlığımızı sürdürmeliyiz her zaman olduğu gibi yine yılbaşında jandarma ve polis teşkilatlarımızla birlikte gece gündüz çalışıp herhangi bir olayın olmamasını sağlamaya çalışacağız.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.