Vaillant’tan müşterilerine ödül

Bu haber 12 Nisan 2017 - 0:55 'de eklendi ve 409 kez görüntülendi.

Vaillant’ı en fazla tavsiye eden Tüketici Club üyeleri kazandıkları hediyeleri yapılan bir törenle teslim aldı.

Muhittin Direk

Vaillant Türkiye’nin hayata geçirdiği Vaillant Tüketici Club’ünün Muğla üyeleri, tavsiyeleri sonucu kazandıkları hediyelerini Vaillant Bölge Müdürü Serkan Altıntaş Muğlagaz Mühendislik Ana bayi ‘nde yapılan bir törenle teslim aldılar.  Törene, Vaillant İzmir Bölge Müdürü Serkan Altıntaş, Muğlagaz Mühendislik sahibi Ana bayi satıcısı Timur Telli ve Valliant kullanıcıları katıldı.
Törende bir konuşma yapan Serkan Altıntaş, “ Müşterilerimizin ürünleri kullandıktan sonra tavsiye etmeleri hem ürünlerimizden hem de satış sonrası hizmetlerimizden memnun kaldıklarının bir göstergesidir. Tüm tüketicilerimize Vaillant ailesinin daha da genişlemesine sağladıkları katkıdan ötürü teşekkür ederiz” dedi.

Menteşe ve Marmaris bölgelerinde Vaillant ısıtma ve soğutma ürünleri ana bayisi olarak Vaillant Tüketici Club’ü kapsamında tüketicilerine Altın dağıtımı Töreni düzenlemekteyiz. Isıtma ve soğutma ürünlerinde 140 yıllık lider marka tüketici kulübü üyeleri yaptıkları tavsiyeler sonucunda kazandıkları hediyeleri yetkililerden alırken, Vaillant gibi bir markayı tercih ettikleri için çok memnun olduklarını dile getirdiler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.