Üyelere E-İhale Eğitimi « Hamle Gazetesi

Üyelere E-İhale Eğitimi

Bu haber 01 Nisan 2019 - 1:12 'de eklendi ve 342 kez görüntülendi.

MUTSO üyelerine yönelik Kamu İhale Kurumu işbirliğinde ‘E-İhale Eğitimi’ düzenlendi.

Haber Merkezi

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO), üye eğitimleri kapsamında Kamu İhale Kurumu işbirliğinde, 29 Mart Cuma günü Kamu İhale Uzmanı Sultan İlhan tarafından ‘E-İhale Eğitimi düzenlendi.

Eğitimin açılış konuşmasını gerçekleştiren MUTSO Yönetim Kurulu Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Öcal şunları kaydetti: “Eğitim ile kişisel ve mesleki gelişim noktasında şehrin önemli dinamikleri arasında yer alan Odamız, üyelerimizin ve çalışanlarının ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Mesleki gelişim ve eğitimlerin sürdürülebilirliği son derece önemli. Rekabet edebilmenin en önemli şartı sürekli iyileştirme ve sürekli ilerleme. Bu bilinç ile bugün burada olan siz değerli üyelerimiz ve katılımcılarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. İhtiyaçlarınız doğrultusunda, gerekli gördüğünüz eğitim ve seminerler varsa, Odamıza web sitesi aracılığıyla her zaman talepte bulunabilirsiniz.”

Öcal’ın konuşmasının ardından, eğitim kapsamında, Kamu İhale Uzmanı Sultan İlhan tarafından elektronik eksiltme, kamu ihale sisteminde elektronik dönüşüm, kamu alımlarının önemi, ihalelerde belgelerin azaltılması, elektronik ihalelerin süreçleri ve genel özellikleri konularına bilgilendirme yapıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.