Üroloji Uzmanı Dr. Cahit Güleryüz « Hamle Gazetesi

Üroloji Uzmanı Dr. Cahit Güleryüz

Bu haber 21 Aralık 2017 - 0:06 'de eklendi ve 2.966 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, sağlık çok önemli bir konudur. Bu çok önemli konuda hemen hemen çoğu insanımız iyi bilir ve kendilerini değişik türde doktorları gösterip sağlıklı olmaya çalışırlar. Fırsat buldukça da değişik türde sağlığımızla ilgilenen doktorlara gidip sağlığımıza kavuşmaya çalışıyoruz.

Sevgili okurlarım, geçtiğimiz gün içinde Muğla Devlet Hastanesi’nin değişik servislerine uğrayıp birçok eş ve dostumu gördüm. Hemen hemen hepsi de bir çare içindeydiler. Üroloji Servisi’nden geçerken iki hastanın konuşmalarını dinledim. A.A. isimli vatandaş karşısındaki B.S. isimli arkadaşıyla şöyle konuşuyordu: Ben uzun yıllardan bu yana prostat hastasıyım. Gitmediğim doktor kalmadı. Ama her nedense bir türlü iyi olamadım. Ancak iki yıldır Muğla Devlet Hastanesi’nin başarılı Üroloji Uzmanı Dr. Cahit Güleryüz’ün başarılı teşhisleri ile Allah’a şükür çok iyiyim. Allah kendisinden razı olsun diye konuşunca B.S. ismindeki yaşlı amca da aynı güzel konuşmaları yapmaz mı: Oğlum bak ben de prostattan çok rahatsızdım. Bir türlü sağlığım yerinde değildi. Bazı dostlarım Üroloji Doktoru Güleryüz’e gitmemi tavsiye ettiler. Ben de iki yıldır bu değerli doktorumuz Cavit Güleryüz’ün hastasıyım. Sağ olsun onun sayesinde çok iyi oldum diye dertleşen iki vatandaşın konuşmalarını köşeme aldım. Ben de kendilerine tekrar geçmiş olsun dileğinde bulunduktan sonra Devlet Hastanesi’nin Üroloji Uzmanı Dr. Cahit Güleryüz’le ilgili bilgiler almaya çalıştım.

Sevgili okurlarım, Dr. Cahit Güleryüz uzun yıllardan bu yana hastanede Üroloji Uzmanı olarak çalışıyormuş. Yapmış olduğu teşhis ve ameliyatlar başarı ile gerçekleşmiş ve hasta yakınlarından da devamlı teşekkür almış. Elbette alacak tabi, sen 30 yıl Üroloji Uzmanı Dr. olarak görev yaparsan tecrübeli çalışmalarınla elbette olumlu işler yaparsın.

Sevgili okurlarım, Dr. Cahit Güleryüz’ü ben uzun zamandır tanır ve bilirim. Kendisi hastalarına karşı devamlı nazik ve kibar hareket etmiş. Başarılı teşhisleri ile de Muğla ve genelinde kendisini kabullendirmiş saygın bir Üroloji Uzmanı Doktorudur. Biz de bu başarılı çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ederiz sevgili okurlarım.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.