Urhan Afyon kampını değerlendirdi

Muğlaspor’un 10 gün sürecek Afyon kampı devam ediyor. Kamp şartlarının çok güzel olduğunu ifade eden Muğlaspor Teknik Direktörü Egemen Urhan, kampta çok sayıda hazırlık maçı yapacaklarını belirterek Afyon kampının takıma çok yararlı olacağını söyledi.

Metin Karakoç

İkinci etap kamp çalışmaları için 10 günlük Afyon kampına başlayan 3. Lig temsilcisi Muğlaspor’da Teknik Direktör Egemen Urhan çalışmaları değerlendirdi. Takımın uzun süre kendi tesislerinde çalıştığını ikinci etap kamp için ise çok sayıda takım gibi Afyon’u tercih ettiklerini ifade eden Muğlaspor Teknik Direktörü Egemen Urhan, Afyon’da kamp şartları ve tesislerin mükemmel olduğunu kaydetti.

10 gün sürecek kamp süresince 2. Lig ve 3. Lig ekipleri ile çok sayıda hazırlık maçı yapmayı planladıklarını dile getiren Teknik Direktör Urhan, ”Afyon’da sabah ve akşam olmak üzere günde çift antrenmanla çalışmalara devam ediyoruz. Futbolcularım kampta çok iyi çalışıyorlar. Kampta 2. Lig ekiplerinden Karagümrük ve Anadolu Selçukspor’un yanı sıra 3. Lig ekipleri Bergama Belediyespor ve Karaköprü Belediyespor ile hazırlık maçı yapacağız. Hazırlık maçlarında futbolcularımızın maç performanslarını göreceğiz. Kampta oynamak istediğimiz beşinci hazırlık maçı için ise görüşmelerimiz devam ediyor. Afyon kampının takımımıza çok yararlı olacağı görüşündeyim’ dedi.

Okunma Sayısı:132

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.