Ünlü oyuncu evlendi

Bu haber 07 Eylül 2013 - 10:36 'de eklendi ve 1.098 kez görüntülendi.

unluoyuncuevlendi12136543213216133213Ünlü oyuncu Bekir Aksoy Bodrum’a bağlı Göltürkbükü beldesinde Derya Çavuşoğlu ile dünya evine girdi.
Haber Merkezi
Birçok ünlü dizide başrol oynayan Bekir Aksoy, Derya Çavuşoğlu’yla dünya evine girdi. Göltürkbükünde gerçekleşen nikah törenine, sanat, iş, spor, sinema camiasından çok sayıda isim katıldı. Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un kıydığı nikah’ta kahkahalar havada uçuştu. Sahil kenarında düzenlenen nikah töreni gelin ve damadın meşalelere arasından gelmesi ile başladı. Rüzgarın çok olması nedeni ile gelinin duvağı çalılara takıldı. Damat Aksoy ise bu duruma müdahale ederek duvağın yırtılmasını engelledi. Daha sonra iskeleye kadar yürüyen çift iskelede kıyılan nikahla dünya evine girdi. Çiftin nikah şahitliğini Selcan Yedier, Berker, Nişancı, Ceyhun Yavcıoğlu ve Seyit Ali Gündoğdu yaptı. Düğüne katılan isimler arasında ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, sunucu Ece Erken, ünlü yazar Gani Müjde ve oyuncu eşi Belma Canciğer, oya İnci, Melike Öcalan ve ünlü oyuncu Zeyno Gönenç, Tarık Pabuçcuoğlu da katıldı.
Öte yandan, Aksoy’un arkadaşı Dilara Endicam ise nikah kıyıldığı sırada hamileyim diyerek nikaha damgasını vurdu. Esprilerin havada uçuştuğu nikahta sonrasından Aksoy “çok mutlu olduğunu ”ifade etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.