‘Ülkü Ocaklıyız Otizmin Farkındayız’

Bu haber 23 Nisan 2015 - 22:28 'de eklendi ve 581 kez görüntülendi.

ulkuocakliMuğla Ülkü Ocakları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle ‘Ülkü Ocaklıyız Otizmin Farkındayız’ adı altında Sınırsız Meydanı’nda etkinlik düzenledi.

Mert Can Kaymak

Muğla Ülkü Ocakları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle ‘Ülkü Ocaklıyız Otizmin Farkındayız’ adı altında Sınırsız Meydanı’nda etkinlik düzenledi.

Kutlama etkinliğine, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mehmet Korkmaz, Menteşe Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Nizamoğlu, Ülkü Ocakları Başkanı Aşkın Yıldız’ın yanı sıra çok sayıda çocuk ve vatandaşlar katıldı. Etkinlikte çocuklara ve vatandaşlara haşlanmış mısır, pamuk şeker ve macun ikram edildi.

23 Nisan’ın hem çocukların hem de ulusun bayramı olduğunu belirten Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mehmet Korkmaz; “Bildiğiniz gibi bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız, çocuklarımızın bayramı, Türkiye Cumhuriyeti’mizin bayramı. Biz de Milliyetçi Hareket Partisi olarak gençlerimize ve çocuklarımıza önem veriyoruz. Bu önemli günü çocuklarımızla birlikte geçirmek, çocukların eğlencesini paylaşmak için Menteşe ilçe teşkilatı ve Muğla Ülkü Ocakları ile birlikte bir faaliyet düzenlendi. Bu faaliyetleri düzenleyen arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum” dedi.

Otizm hastalığında farkındalık yaratmak ve halkı bilinçlendirmek için bu etkinliği düzenlediklerini belirten Muğla Ülkü Ocakları Başkanı Aşkın Yıldız, “Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 95’inci yıl dönümünde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ nda Otizm hastalığına farkındalık yaratabilmek amacıyla Otizm hastalığıyla ilgili Muğlalı hemşerilerimizi bilinçlendirmek amacıyla yapmış olduğumuz faaliyetimizi partimiz ile koordineli bir şekilde organize ettik. Teşrif eden tüm arkadaşlarımıza ve hemşerilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.