Ülkü Ocakları’ndan Ziraat Bankası’na tepki

Bu haber 12 Eylül 2013 - 23:24 'de eklendi ve 1.499 kez görüntülendi.

ulkuocaklari1313456121341321312Ziraat Bankası Muğla Şubesi’nin tabelasından “T.C” ifadesinin kaldırılmasına tepkiler sürüyor. Ülkü Ocakları Muğla Şubesi’nden yapılan açıklamada, “Türk Milleti’ne daha iyi hizmet vermek amacıyla tamir ve tadilat çalışmalarına başlanılan Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası Muğla Şubesi’nde ilk iş olarak tabeladaki ‘T.C’ ifadesi göze batmış ve kaldırtılmıştır.” denildi.
Haber Merkezi
Ziraat Bankası Muğla Şubesi’nin tabelasından “T.C” ifadesinin kaldırılmasına tepkiler sürüyor. Ülkü Ocakları Muğla Şubesi’nden yapılan açıklamada, “Türk Milleti’ne daha iyi hizmet vermek amacıyla tamir ve tadilat çalışmalarına başlanılan Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası Muğla Şubesi’nde ilk iş olarak tabeladaki ‘T.C’ ifadesi göze batmış ve kaldırtılmıştır.” denildi.
Ülkü Ocakları Muğla Şubesi’nin açıklamasında “2002 Yılından itibaren ülkeyi yöneten AKP iktidarının; kendini bilmez, haddini aşan tavırlarına bir yenisini de Muğla’da eklendiğine” işaret edilirken, şöyle devam edildi:
“Sınırları kanla çizilmiş olan Türkiye Cumhuriyeti’nin kendi öz topraklarında kendi deyimleriyle “açılım” süreci olarak nitelendirdikleri ihanet projesiyle Türk Milletinin kurulduğu günden itibaren karşılaşmadığı gaflet, dalalet, hatta hıyanet ile yüz yıllardır tüm dünyanın bir araya gelip yapamadığını, kendilerine bu ülkenin öz evladı dedikleri halde ‘Ne Mutu Türküm diyene’ cümlesini ağzına alamayan bir takım kitlelerin yürütmüş olduğu bu kirli oyuna karşı tüm Türkiye’de olduğu gibi Muğla’da da izin vermeyeceğiz.”
Ülkü Ocakları tarafından yapılan acıkmanın sonunda “Kendilerine iktidarın şemsiyesi altında yer bulmak amacıyla bu ihanete ortak olanlarla ilgili olarak en kısa zamanda gerekli kurumlarla iletişime geçileceklerdir. Bu ihanete ortak olanlar bilmelidirler ki bu gün olmasa da yarın mutlaka ama mutlaka bu millet onlardan bu gafletin bedelini en ağır şekilde soracaktır!” diye kaydedildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.