Ula’da kermese büyük ilgi

Bu haber 07 Nisan 2014 - 20:19 'de eklendi ve 900 kez görüntülendi.

ulakermes56161616Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Ula Ali Koçman Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencileri ile Ula Esnaf ve Sanatkârlar Odası’yla ortaklaşa düzenlediği kermes büyük ilgi gördü. Kermesi Ula Ali Koçman Meslek Yüksek Okul Müdürü Prof. Dr. Mustafa Gülsu, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Kemal Özçelik çok sayıda esnaf ve çalışan ziyaret etti.

Öğrencilerin kendi elleriyle hazırladıkları birbirinden lezzetli ürünleri ula halkına sunduğu kermes kapsamında iki stant oluşturuldu. Tatlılardan tuzlulara zengin içeriği ile dikkat çeken kermes renkli görüntülere sahne oldu.

Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı Başkanı Nedim Yıldız, düzenledikleri kermesin amacını şu cümlelerle ifade etti:

“Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında yapmış olduğumuz etkinliğimizle öğrencilerimizle Ula halkı arasında samimi, sıcak ilişkiler geliştirebileceğimiz ortam oluşturmaya çalıştık ve bunu da başarabildiğimizi görmenin vermiş olduğu mutluluğu yaşıyoruz. Özellikle öğrencilerimizle birlikte bu tür projeleri hayata geçirmemizde desteklerini sürekli gördüğümüz Ula Esnaf Sanatkârlar Odası Başkanı Kemal Özçelik ve çalışanlarına teşekkür ediyorum.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.