Ula Belediye Başkanı Akkaya, mazbatasını aldı

Bu haber 04 Nisan 2019 - 2:41 'de eklendi ve 890 kez görüntülendi.

Muğla’nın Ula ilçesinde belediye başkanı seçilen Cumhur İttifakı’nın AK Partili adayı İsmail Akkaya, mazbatasını aldı.

Muhittin Direk

Muğla’nın Ula ilçesinde belediye başkanı seçilen Cumhur İttifakı’nın AK Partili adayı İsmail Akkaya, mazbatasını aldı.

Muğla Baro Toplantı salonunda gerçekleşen mazbata törenine Muğla Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete, MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz, Milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir, Yelda Erol Gökcan, Ula Belediye Başkanı İsmail Akkaya ve Belediye meclis üyeleri ve partililerle İl Seçim Kurulu’na gelen Akkaya, mazbatasını Ula İlçe seçim Kurulu Başkanı Hakimi Adnan Tuncay’dan aldı.

Ula seçim Kurulu Başkanı Hakim Adnan Tuncay; “Bir seçim sürecini de demokratik ortamda sonuçlandırdık. Sağlanan huzur ortamından ötürü herkese teşekkür ederim” dedi.

Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, “Muğla Ak Parti hizmetlerini gören vatandaşlarımızın desteği ile 6 ilçeyi aldık. Vatandaşlarımızın bize göstermiş olduğu teveccüh sonrasında Ak Belediyecilikle tanışma fırsatı oldu. Bundan sonraki süreçte Allahın izniyle 13 ilçeyi Ak belediyecilikle tanıştıracağız” dedi.

Mehmet Yavuz Demir ise, “Uzun yıllardır 3 belediyemiz vardı. Üç belediyenin hizmet farkını görenler bu dönem yediye çıkardık mutlaka bunun çok büyük etkisi olmuştur. Başta il teşkilatımız, ilçe teşkilatlarımız, adaylarımız ve milletvekilleri olarak ta bizde elimizden geldiğince çalıştık. Bununda semeresini aldık, seçmen bu defa çok doğru bir karar verdi. Önümüzdeki seçimlerde tüm Muğla sarıya dönecektir” dedi.

Mazbatasını alan Ula Belediye Başkanı İsmail Akkaya, “Partimin tüm kademeleri, çok değerli Ulalılar. Bize bu görevi verdiğiniz ve bu mutluluğu bize yaşattığınız için çok teşekkür ederiz. Sizin güveninizi kazanabilmek için 24 saat ben ve ekibim emrinizde olacağız. Ula’yı uzun yıllar sonra tekrar Ak Parti belediyeciliği ile buluşturduğumuz için çok mutluyuz. Muğla’da Ak Parti’de bulunan ve başarılı olan bir Kavaklıdere ne ise, bir Seydikemer, Köyceğiz ne ise, Ula’da öyle olacaktır. Biz Ula’yı en iyi ilçe yapmaya geldik. 5 yıl sonra farklı bir Ula olacak. Sözde değil, özünde ilçe olmuş bir Ula görebileceksiniz. Her şey Ula için, destek veren herkese teşekkür ederim” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.