Turnuvanın şampiyonu muhtarlar oldu

Bu haber 24 Aralık 2015 - 23:51 'de eklendi ve 640 kez görüntülendi.

Turnuvanın şampiyonu muhtarlar oldu  (1)Menteşe Belediyesi Birimler arası Futbol Turnuvasının galibi Muhtarlar oldu. Muhtarların şampiyonluk kupasını Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş verdi.
Verda Kartal
Menteşe Belediyesi 2. Geleneksel Birimler arası Futbol Turnuvası sona erdi. Renkli anların yaşandığı turnuvanın final maçında, Muhtarlar Takımı rakibi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nü yenerek turnuvanın şampiyonu oldu.

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’ün Meclis spor ile katıldığı turnuvada 16 birim Müdürlükleri mücadele etti. Turnuva sonunda İkinci İmar ve Şehircilik Müdürlüğü olurken, Üçüncü geçtiğimiz yılın şampiyonu Zabıta spor oldu.
Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş kupa töreninde yaptığı konuşmada, “Geçtiğimiz yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz birimler arası futbol turnuvamıza bu yıl Muhtarlarımızı da dahil ettik. Birimlerin kaynaşması ve diyalogların güçlenmesini amaçladığımız turnuvamız artık geleneksel hale geldi. Turnuvamıza katılan tüm birimlerimize ve muhtarlarımıza teşekkür ediyor, emeği geçenleri de kutluyorum” dedi.
Muğla Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Arık, “Turnuvaya Muhtarların dahil edilmesinden dolayı Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bizler için çok anlamlı oldu. Turnuva sonunda şampiyon olan takımımızı kutluyor, emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.
Turnuva sonunda Muhtarları tebrik eden Başkan Gümüş, Muhtarlar Takımının kupasını Dernek Başkanı Şükrü Arık’a verdi.
Muhtarlar şampiyonluklarını karşılamayı izlemeye gelen aileleri ile birlikte kutladı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.