Türkiye Gençlik Federasyonu’ndan iftar « Hamle Gazetesi

Türkiye Gençlik Federasyonu’ndan iftar

Bu haber 27 Haziran 2016 - 23:14 'de eklendi ve 524 kez görüntülendi.

IMG_0577Türkiye Gençlik Kulüpleri Federasyonu Ege Bölge Temsilciliği Muğla Öğretmen evinde verilen iftar yemeğinde buluştu.

Haber Merkezi

Türkiye Gençlik Kulüpleri Federasyonu Ege Bölge Temsilciliği Muğla Öğretmen evinde verilen iftar yemeğinde bir araya geldi. İftar yemeğine Ege Bölge Federasyonu başkanı Yusuf Kubilay Yılmaz, Federasyon başkan yardımcısı Ahmet Gazi Aydoğan, Yeni Muğla İl temsilcisi Muzaffer Aravi, Türkiye Gençlik Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Bilal Okudan, Akademisyenler ve sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla gerçekleşti.

Yemekten sonrası konuşan Ege Bölge Federasyonu Başkanı Yusuf Kubilay Deveci şunları söyledi, “Türkiye Gençlik Kulüpleri Federasyonu gençlik üzerine hızlı, pratik, bilimsel felsefesiyle üniversitemiz ile işbirliği içinde çalışan bir kurumdur. Türkiye Gençlik Kulüpleri Ege Bölge Federasyonu İzmir, Aydın , Muğla , Denizli ,Uşak illerimizde aktif halde çalışmalarına devam ediyor . Amacımız üniversite gençliğini geleneksel değerler ve bilimsel ruh ışığında yaşatabilmek, bulunduğu durumdan daha iyi bir konuma getirmek çalışmalarımız bu yönde devam ediyor edecek, inşallah önümüzdeki günlerde çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz ”.

Türkiye Gençlik Kulüpleri Ege Bölge Federasyonu Muğla İl temsilciğine yeni atanan Muzaffer Aravi ise “Öncelikle bizleri bu vesileyle iftar yemeğinde bir araya getiren Federasyon Başkanımız Yusuf Kubilay Bey’e teşekkürler. Bundan sonra Muğla il temsilciliği görevini biz devraldık Allah utandırmasın bizim için önemli olan gençliğe verilen değerdir. Bundan sonra Seydikemer ’den Marmaris’e her yerde gençlerimizi sahaya çekiyoruz siyasilerin yaptığını değil yapmadığını yapacağız. Allah utandırmasın yeni görevimizde, bizleri kırmayıp iftar yemeğimize katıldığınız için Allah razı olsun” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.