Türk Yacht, turizm sezonuna hazır

Bu haber 18 Nisan 2015 - 1:06 'de eklendi ve 656 kez görüntülendi.

yatmarinTürkiye’de yat turizminde ilk üç sıraya giren Türk Yacht firması, turizm sezonu hazırlıklarına tamamlayarak filosundaki lüx motoryat ve guletleri denize indirdi.

Haber Merkezi

Dünyaca ünlü bir çok mega stara, devlet başkanlarına ve iş adamlarına Ege ve Akdeniz koylarını gezdiren Türk Yacht ,2015 sezonuna umutla bakıyor. 2008 yılında Eyüp Bayraktaroğlu ve Tufan Güleş ortaklığı ile kurulan Türk Yacht firması kaliteli personeli ve tuzla evden eve nakliyat filosunda barındırdığı lüks yat ve guletlerle 2015 turizm sezonuna merhaba dedi.
Merkezi Marmaris’te bulunan Türk Yacht’ın, Göcek, Bodrum, Kos ve Rodos adalarında da ofisleri bulunuyor. Dünyaca ünlü starları Ege, Akdeniz ve Yunan adalarındaki eşsiz güzellikte koylara mavi tura çıkaran yat firması, filosunda 2 motor yat, 4 lüks gulet barındırıyor. Ayrıca 15 süper yatında merkez acentası olan firma yeni sezonda yerli ve yabancı müşterilerini bekliyor.
Türk Yacht Firması ortaklarından Eyüp Bayraktoroğlu turizm sezonu hakkında bilgi vererek şunları söyledi:

“Yat turizmi açısında güzel bir sezon olmasını bekliyoruz. Kış döneminde filomuzda barındırdığımız gulet ve yatlarımızın bakımlarını tamamlayarak denize indirdik. Dünyanın seçkin insanlarını Ege ve Akdeniz’in güzel koylarında mavi tura çıkarıyoruz. Dolayısıyla hizmetiniz birinci sınıf olmak zorunda. Bu anlamda işimizi ciddiye alıyoruz.”
Bayraktaroğlu, “2015 sezonunda İngiltere’nin tanınmış bir yayın organı ile işbirliği yaparak ülkemizin dünyada tanıtılmasına sponsor olduk. Nakliyat firmaları Yarın çekim ekibini Ege ve Akdeniz koylarında 1 hafta boyunca misafir ederek , bu güzelliklerimizi tanıtacağız. Amacımız ülkemizin yat turizminde hak ettiği yeri almasını sağlamak” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.