Türk Kızılay’ından Muğla’da sergi

Bu haber 02 Mart 2015 - 0:08 'de eklendi ve 534 kez görüntülendi.

turkkizilayiTürk Kızılay Derneği Muğla Şubesi 20 fotoğraftan oluşan sergiyi Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) salonunda açtı.

Haber Merkezi

Türk Kızılay Derneği Muğla Şubesi, Türk Kızılay’ının kuruluşundan günümüze kadar, değişik zaman ve mekânlarda yapılan çalışmaları içeren sergi açtı.
Muğla Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binası girişinde 20 fotoğraftan oluşan sergi, MUTSO’yu ziyarete gelen konuklar ve MUTSO üyeleri tarafından ziyaret ediliyor. Türk Kızılay’ı Muğla Şube Başkanı ve aynı zamanda Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş, Türk Kızılay’ının günümüze kadar olan sürecinin bazı fotoğraflarının bulunduğu serginin önümüzdeki günlerde halka açık bir alanda açmayı planladıklarını söyledi. Karakuş, “Türk Kızılay Genel Merkezimiz tarafından şubemize gönderilen 20 fotoğraf ile sergi açtık. Sergimizin amacı Türk Kızılay’ın Gazi Mustafa Kemal Atatürk zamanından günümüze kadar olan süreçte hangi evrelerden geçtiği, amacı, yaptığı çalışmaları fotoğraflar ile halkımıza tanıtmak. Bunun yanından Türk Kızılay’ına üye olmak isteyen vatandaşlarımızı da üye yapıyoruz” dedi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.