Turgutreis Lisesi 151. yıl balosunda buluşuyor

Bu haber 04 Ağustos 2015 - 19:33 'de eklendi ve 664 kez görüntülendi.

lise51565Muğla Turgutreis Lisesi mezunları CNS tesislerinde düzenlenecek yemekte bir araya geliyor.

İlkay Yıldız

Muğla Turgutreis Lisesi mezunları 151. yılında 07 Ağustos Cuma günü saat: 20.00’de CNS tesislerinde düzenlenecek yemekte bir araya geliyor.

Türkiye’nin En köklü 4 lisesinden biri olan Muğla Turgutreis Lisesi Mezunlar Derneği Başkanı Çiğdem Başarır Sandıkçıoğlu, mezunlar balosunun artık geleneksel hale geldiğini belirterek, “Şehrimizin ve ülkemizin en köklü okullarından olan Muğla Turgutreis Lisesi’nin 150. Yılını geçtiğimiz yıl hep birlikte kutladık. Geçen yıl ki kutlamalarda bir dizi etkinlikler gerçekleştirdik. Derneğimizi de geçen yıl kurarak faaliyete geçirdik. Geleneksel hale getirdiğimiz mezunlar balomuzu bu yıl 07 Ağustos Cuma Günü Saat:20.00’de CNS Tesislerinde gerçekleştiriyoruz. Dönem farkı gözetmeksizin Muğla Turgutreis Lisesi mezunu tüm arkadaşlarımızı, okulumuzda görev yapmış öğretmenlerimizi ve kendisini MTRL’ne ait görenleri 2. Mezunlar balomuzda görmekten mutluluk duyacağız. Dernek olarak amacımız okulumuzun gelişimine katkı sağlamak, sosyal ve ekonomik yapısını güçlendirmek ve sosyal bağlarımızı kuvvetlendirmek. Davetiyelerimiz okulumuzdan ve facebook’taki Muğla Turgutreis Lisesi Mezunları grubunda paylaşılan adreslerden temin edilebilmektedir. Geceye katılacak tüm mezunlarımızın, en geç 05 Ağustos 2015 Çarşamba Gününe kadar davetiyelerini edinmeleri gerekmektedir. Tüm mezunlarımızı ve kendini Turgutreis Liseli hissedenleri 151. Yıl organizasyonuna bekliyoruz” dedi.

Ülke çapında birçok değerin eğitim yuvası olan Muğla Turgutreis Lisesi 9.  Cumhurbaşkanı Sn. Süleyman Demirel, önceki dönem Merkez Bankası Başkanı Milletvekili Sn. Durmuş Yılmaz, eski milli futbolcu ve futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, eski milli futbolcu Sercan Görgülü, TRT Yapımcısı Demet Haselçin, sanatçılar Kerem Cem ve Funda Arar, TV Programcısı Murat Güloğlu, ve Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ile çok sayıda bilim adamı, işadamı, sporcu ve siyasetçiyi ülkemize kazandırdı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.