TT-İşveren sendikası çalışmalarına hız verdi

Bu haber 02 Temmuz 2018 - 1:24 'de eklendi ve 368 kez görüntülendi.

Türkiye’deki ilk toplu taşıma işveren sendikası olan Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası (TT-İŞVEREN) tarafından toplu taşıma işverenleri ziyaret edilerek tanıtım ve üyelik çalışmalarına hız verdi.

Metin Karakoç

Dalaman, Ortaca ve Fethiye ilçelerini geçtiğimiz günlerde Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası genel Başkanı Kemal Çetin, Genel sekreter Metin İşler, Ege Bölge Başkanı Bahattin Ezber, Ege Bölge Başkan yardımcısı ve Aydın şube Başkanı İsmail İzmirlioğlu, Muğla Şube Başkanı Hüseyin Körçoban ve Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla Şoför esnaflarına bir dizi ziyaretlerde bulundular.

Muğla Şube Başkanı Hüseryin Körçoban” Bizi yalnız bırakmayan desteklerini esirgemeyen Genel Başkanımız Kemal Çetin’e ve yönetim kurulu üyelerimize bizi kırmayarak kabul eden Dalaman, Ortaca Esnaflarımızla Dalaman’da yapılan toplantımız akabinde Fethiye Ölüdeniz Koop. ziyaretimiz gerçekleştirilmiştir. Katılıma iştirak eden çok kıymetli esnaf arkadaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz. Kendilerine Sendikamız faaliyetlerimiz yapılan çalışmalarımız sonuçları ve yapacaklarımız hakkında bilgilendirmeler yapılmış bu çalışmalarımız devam edecektir. Çok değerli esnafımız sizlerden maddi destek talep etmiyoruz sadece Manevi vereceğiniz katkılarla şimdiye kadar çok kısa sürede elde ettiğimiz haklarımızı ve hepimizin bildiği sorunlarımızı bir an önce çözmek için güç birliği için desteklerinizi bekliyoruz üye sayımız ne kadar artarsa güdümüzde o oranda artacaktır” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.