TOKİ İlkokulu öğrencilerinden polise kutlama

Bu haber 10 Nisan 2013 - 18:05 'de eklendi ve 1.267 kez görüntülendi.

tokipolisler1315643Muğla Merkez TOKİ Şehit Jandarma Yarbay Alim Yılmaz İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü İdris Kömürcü, öğretmen ve öğrencileri Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 168. Yıldönümü nedeniyle Muğla İl Emniyet Müdürü Ahmet Akbal’ı ziyaret ederek haftalarını kutladılar.
Haber Merkezi
Polis Teşkilatının Kuruluşunun168. Yıldönümü ve Polis Haftası münasebetiyle gerçekleşen ziyaret sırasında okul öğretmenleri ve öğrenciler Muğla İl Emniyet Müdürlüğünün birimlerini gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldılar.
Okul Müdürü İdris Kömürcü, 3-B Sınıfı Öğretmeni Gürsel Ceylan ve sınıf öğrencilerinin katıldığı ziyaret sırasında konuşan Muğla İl Emniyet Müdürü Ahmet Akbal, okul müdürü, öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti. Başarıya giden yolun çok çalışmaktan geçtiğini ifade eden İl Emniyet Müdürü Akbal, öğrencilerle yakından ilgilenerek onların sorularını cevapladı.
Kendilerinden sonra bu ulvi görevi her konuda daha iyi yetişmiş genç nesillere devredeceklerini söyleyen Emniyet Müdürü Akbal, şimdiden çok sayıda öğrencinin polis olmak istemesinin kendilerini son derece mutlu ettiğini ifade etti.
Muğla TOKİ Şehit Jandarma Yarbay Alim Yılmaz İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü İdris Kömürcü’de, Polis Teşkilatının Kuruluşunun 168. Yıldönümünü kutladı. Emniyet teşkilatı mensuplarının halkın huzuru ve refahı için 24 saat görev yaptığını belirten Müdür Kömürcü, ‘Polis Haftası nedeniyle okulumuzda öğrencilerimiz ‘Emniyet Kemeri Bizi Hayata Bağlar’ ve Hız Limitini Aşma Kaza Yapma’ sloganlarını belirlediler ve tüm öğrenci arkadaşlarıyla bu sloganları paylaştılar’ dedi.
Emniyet müdürlüğü bünyesinde Bölge Trafik Müdürlüğü, Özel Hareket Şube Müdürlüğü ile Pasaport Şubelerini ziyaret TOKİ öğrencileri, birimlerde görevli Polis Ağabey ve Ablalarının 10 Nisan Polis Bayramlarını kutladılar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.