Tiyatro topluluğundan Başkan Gürün’e ziyaret

Bu haber 14 Haziran 2014 - 12:31 'de eklendi ve 552 kez görüntülendi.

tiyatrotoplululuguMuğla Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Topluluğu, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’ü ziyaret etti.

Haber Merkezi

Muğla Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Topluluğu oyuncuları Fatih Bulut, Aslı Öztürk, Yaşar Çabuk, Zeynep Demir, Mustafa Kayhan, Çiğdem Karslıoğlu, Sibel Ersoy ve yönetmen Ayhan İçöz, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’ü ziyaret etti.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Topluluğu, 13 Haziran Cuma günü Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde sahneleyecekleri ‘Kocamın Nişanlısı’ oyunundan önce Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’ü ziyaret ederek kendilerine verdikleri destek için teşekkür etti.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, eski çağlardan bu yana sanata ve kültürel etkinliklere ev sahipliği yapmış Muğla’da bu tür faaliyetleri devam ettireceklerini ve bu sanatsal faaliyetleri bütün Muğla genelinde sahnelemek istediklerini söyledi. Muğla Büyükşehir Belediyesi Tiyatro topluluğuna ziyaretleri için teşekkür eden Başkan Gürün, tiyatro topluluğuna bundan sonraki oyunlarında başarılar diledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.