Tıp Fakültesinde ilk kazma vuruldu

Bu haber 18 Şubat 2013 - 9:07 'de eklendi ve 1.475 kez görüntülendi.

tiptemelbasladi132542Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Tıp Fakültesi hizmet binasının ihalesinin ardından 20 dönüm arazi üzerine yapılacak hizmet binası için çalışmalar başladı.
Bekir Tosun
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Tıp Fakültesi hizmet binasının ihalesinin tamamlanmasının ardından arazide yer açma çalışmaları başladı. Yaklaşık 20 dönüm arazi üzerine yapılacak Tıp Fakültesi Hastanesi hizmet binasının yapılacağı alanda iş makineleri yer açma çalışması yapıyor.
Üniversite Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yusuf Ziya Erdil, Tıp Fakültesi’nin hastanesinin ihalesinin henüz yapılmadığını, hizmet binasının ihalesi yapılarak alanda iş makineleri ile yer açma çalışmalarının başlatıldığını açıkladı. Erdil, “Yaklaşık 20 dönüm bir arazi üzerine yapılacak hizmet binası iki bloktan oluşuyor. Şu anda yapılan çalışma sadece yer açma çalışması. Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin giriş bölümü M kapı yanından başlayacak. Şu anda yapılan çalışma sadece hizmet binasının bulunduğu alanda ve M kapısına kadar olan bölümde yol açma çalışması” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.