Ticaret Odası’ndan Hamleye ziyaret

Bu haber 12 Ekim 2016 - 0:13 'de eklendi ve 488 kez görüntülendi.

ziyaretTicaret Odası Başkanı Bülent karakuş ve Yönetim Kurulu üyeleri Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu ziyaret etti.

Dilhan Dumanoğlu

Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyeleri, Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarete Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mustafa Ercan ve Mehmet Dişçigil katıldı.

Ticaret Odası ile ilgili görüş almaya geldiklerini kaydeden Bülent Karakuş, “Buraya Ticaret Odası hakkında sizlerle görüşmeye geldik. Oda ile ilgili bir sıkıntınız, destek olmamız gerek konular var mı sormaya geldik” dedi.

Ziyaretlerinde büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade eden Hayati Nizamoğlu, “2016 Muğla için kayıp bir yıl. Tüm Türkiye’de turizm gelirleri geriledi. Muğla’da yüzde 40 ciro kaybı var. Aslında bu kayıp Ruslardan da kaynaklanmıyor. Sorun sadece Ruslar değil. Özellikle darbe girişiminden sonra izinlerin iptali Muğla’ya büyük darbe vurdu. Sezonun en yüksek anına denk geldi. Bu hepimize yansıdı” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.