Tespit çalışmaları tamamlandı

Bu haber 18 Mart 2015 - 0:12 'de eklendi ve 589 kez görüntülendi.

tespitMuğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından Muğla il genelinde bulunan yatay/düşey trafik işaretlemeleri tespit çalışmaları tamamlandı.

Haber Merkezi

Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekipleri, Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisinde bulunan muhtelif sokak, cadde, bulvar, kavşak, ve ana arterlerdeki yatay/düşey trafik işaretlemelerinin tespitini tamamladı. Yapılan çalışmaların ardından trafik tanzim, uyarı levhaları ve bilgi tabelalarının eksik olanları belirlenerek ekipler tarafından eksikler tamamlanmaya başlandı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Alper Kolukısa konu ile ilgili yaptığı açıklamada, trafikte bulunan sürücü, yaya ve yolcuların ortak dili olan trafik işaretlemelerini, doğru ve yerinde kullanmanın trafik güvenliği açısından büyük önem taşıdığını belirtti. Kolukısa, “Ekiplerimiz trafikte yaya, sürücü ve yolcuların can ve mal güvenliğini sağlamak için trafik işaretleme çalışmalarına hız verdi. Yerinde ve hızlı çözüm hedefiyle Bodrum ve Fethiye İlçelerinde trafik ekipleri oluşturduk. Başlatılan trafik işaretleme çalışmalarımız Muğla genelinde hızla devam ediyor” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.