Teröre karşı tek yürek

Bu haber 15 Mart 2016 - 0:47 'de eklendi ve 803 kez görüntülendi.

manşet (3)Ankara Kızılay’da geçtiğimiz akşam saatlerinde meyana gelen hain terör saldırısı Muğla’da çeşitli takımların taraftarlar derneği üyeleri tarafından protesto edildi. Kötekli Mahallesi’nde bir araya gelen taraftarlar derneği üyeleri düzenledikleri eylemle teröre karşı birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Kadir Tamer

Muğla’nın Menteşe İlçesi’nde çeşitli takımların taraftarlar derneği üyeleri bir araya gelerek teröre karşı tek yürek oldular. Kötekli Mahallesi’nde bir araya gelen taraftarlar derneği üyeleri Ankara’da gerçekleşen hain terör saldırısını protesto ettiler.

Menteşe İlçesi’nde faaliyet gösteren Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzon, Eskişehir, Göztepe, Ankaragücü, Adanaspor, Bursaspor, Elazığspor, Gaziantespor, Malatyaspor ve Muğlaspor’un taraftarlar derneği üyeleri Kötekli Mahallesi’nde bulunan Yoğurtçu Parkı önünde bir araya geldiler.

Destekledikleri takımların formaları ve atkıları ile bir araya gelen taraftarlar Ankara’da gerçekleşen hain bombalı terör saldırısını protesto ettiler.

Bir süre Yoğurtçu Parkı önünde bekleyen taraftarlar daha sonra #Teröre Karşı Omuz Omuz’a yazılı pankart açarak Kötekli Mahallesi’nde yürüyüşe geçtiler. Söyledikleri marşlar ve sloganlar ile yürüyen taraftarlara bölgede bulunan esnaf ve vatandaşlarda alkışları ile destek verdi.

Bir süre Kötekli Mahallesi’nde yürüyen taraftarlar derneği üyeleri daha sonra olaysız bir şekilde dağıldılar. Bu arada eylem sırasında Muğla İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler geniş güvenlik önlemleri aldılar.

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.