Termik Santral’den iftar yemeği « Hamle Gazetesi

Termik Santral’den iftar yemeği

Bu haber 10 Haziran 2016 - 0:33 'de eklendi ve 621 kez görüntülendi.

yeni (2)Yatağan Termik Enerji Üretim A.Ş.  Enerji ve Maden Direktörlüğü Termik Santral ve Kömür sahalarında çalışan personeline ve protokol üyelerini düzenlenen iftar yemeğinde bir araya getirdi. Yemeğe katılan Bereket enerji Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldandı,  “Öncelikli hedefimiz halka hizmettir” dedi.

Hüseyin Kocabıyık
Yatağan Termik Enerji Üretim A.Ş. Enerji- Maden Direktörlüğü Ramazan ayının 2. gününde İlçe Kaymakamlığı ile Belediye Başkanı ve çalışanlarını iftar yemeğinde buluşturdu.

Yemeğe, Yatağan Kaymakamı Gökay Özkan, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar,  Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık,  Enerji Direktörü Serdar Toprak,  Maden Direktörü Yüksel Akın,  AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, AYDEM İl  Müdürü İsmail Topkara, Orman İşletme Müdürü Mehmet İşçi,  Tes- Sendikası Şube Başkanı Fatih Erçelik, Maden-İş Sendikası Şube Başkanı Osman İlhan, çalışanlar ve aileleri katıldı.

İftar yemeğinde bir konuşma yapan Bereket Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldandı şunları söyledi.

“Arkadaşlar artık dünya değişiyor. Avrupa ülkeleri Uzakdoğu ülkeleriyle yarışıyor. Termik Santral ve bileşenlerini satın alalı bir buçuk yıl oldu. Bu sürede çok güzel gelişmeler yaşadık. Ülkede en önde gelen yatırım şirketlerinden biriyiz. Şirket olarak öncelikli hedefimiz halka hizmettir. Sürekli yenilik yapıyor kalifiye elaman çalıştırıyoruz. AYDEM dahil çalışan sayımız 10 bini, yıllık ciromuz ise 10 milyarı geçti. Sizlere güvendik ve işi sizlere bırakarak çok da iyi ettik. Yatırımlarımız devam edecektir.  Ben yemeğimize katılan konuklarımıza ve çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.