Tepkiler devam ediyor

Bu haber 02 Nisan 2015 - 0:03 'de eklendi ve 638 kez görüntülendi.

tepkilerAK Parti Büyükşehir Grup Başkan Vekili Avukat Gültekin Akça, Büyükşehir Belediyesi’ne promosyon olarak verilen makam aracı ile ilgili olarak bir basın açıklaması yayınladı.

Haber Merkezi

AK Parti Büyükşehir Grup Başkan Vekili Avukat Gültekin Akça, Büyükşehir Belediyesi’ne promosyon olarak verilen makam aracı ile ilgili olarak bir basın açıklaması yayınladı.

AK Parti Büyükşehir Grup Başkan Vekili Avukat Gültekin Akça: “AK Saray’ı günlerdir dilinden düşürmeyen CHP’lilerin bu olaya karşı nasıl bir tavır alacaklarını merak ediyorum”

AK Parti Büyükşehir Grup Başkan Vekili Avukat Gültekin Akça, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’e banka promosyonu olarak Mercedes alınmasına sert tepki gösterdi.

Akça, yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“AK Saray’ı günlerdir dilinden düşürmeyen CHP’lilerin bu olaya karşı nasıl bir tavır

Alacaklarını merak ediyorum. AK Partili Düzce Belediye Başkanının makam aracını günlerce konuşanların ve eleştirenlerin sayın başkana söyleyecek sözleri varmı? Merak ediyorum.

Her platformda sosyal belediyecilik anlayışından bahseden CHP’li Belediye Başkanı Osman Gürün, bu lüks otomobili Muğla halkına ve sosyal demokratlara nasıl savunacak merak ediyorum”

Promosyon otomobilin fiyatına da dikkat çeken Akça, “Ben Sosyal belediyeciği ağzından düşürmeyen Sayın Gürün’ün promosyon paralarını Muğla halkının istifade edeceği bir sosyal projede kullanmasını beklerdim. Mesela, bu parayla gençlerimiz, engelliler veya yaşlılarımız için sosyal sorumluluk projeleri hayata geçirilebilirdi. Keşke böyle yapsaydı bizde kendisini eleştirmek yerine alkışlasaydık” dedi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
İİBF / KKTC 02 Nisan 2015 / 00:56

Aynı şekilde düşünüyorum.CHP’liler bu duruma ne diyecek merak ediyorum…Başkan partinizden diye ses çıkarmazsanız samimiyetinizi kaybedersiniz.Sizde popüler siyasetin içinde rol alırsınız.Fikriniz ve zikriniz bir olmalı.1 yılını daha yeni dolduran, Türkiye’nin en borçlu belediyesinin “hibe kaynağını” ego tatmini için kullanması yanlıştır, yönetim zafiyetidir, haksızlıktır, usulsüzdür!!!…….Sanırım sayın belediye başkanı bir dönem daha büyükşehir belediye başkanı olamayacağını bildiği için 2019 seçimlerine kadar mercedes keyfi yapmak istedi…