Tekvando antrenörleri dünya evine girdi « Hamle Gazetesi

Tekvando antrenörleri dünya evine girdi

Bu haber 27 Temmuz 2016 - 23:18 'de eklendi ve 948 kez görüntülendi.

düğünHaber Merkezi

Muğla’nın sevilen ve saygı duyulan tekvando antrenörleri Uğur Göktaş ile Naz Kargın, dünya evine girdiler. Çiftin nikahını Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş kıyarken, şahitliklerini ise CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir ile MHP eski milletvekillerinden Prof. Dr. Metin Ergun yaptı.

Muğla Teknoloji ve Kültür Koleji (TEK) Görsel Sanatlar Öğretmeni, aynı zamanda tekvando antrenörü Uğur Göktaş ile Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm Gençlik Spor Daire Başkanlığı tekvando antrenörü Naz Kargın, dillere destan düğünle evlendiler. Kayra Kır Düğün Bahçesi’ndeki baloda şıklıkları ile göz kamaştıran çiftin nikâhını, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş kıydı. CHP Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir ile MHP eski milletvekillerinden Prof. Dr. Metin Ergun’ün nikah şahitliğini yaptığı geceye katılan davetliler, gönüllerince eğlendiler.

Güler yüzlülüğü ve sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Naz ile Uğur’u mutlu gününde, Büyükşehir Belediyesi Turizm, Gençlik ve Spor Daire Başkan Vekili Ali İnan, Teknoloji ve Kültür Okulları Genel Müdürü Celalettin Demirel, Okul Müdürü Kamil Bencik, Türk Eğitim-Sen Başkanı Mürsel Özata, Eğitim-Sen Başkanı Bilgi Taşkıran, Ülkü Ocakları İl Başkanı Aşkın Yıldız’da yalnız bırakmayan isimler arasında yer aldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.