Teknoloji ve Kültür Koleji’nde karne heyecanı

Bu haber 25 Ocak 2014 - 0:00 'de eklendi ve 1.002 kez görüntülendi.

teknolojivekultur6565615Muğla Teknoloji ve Kültür Koleji birinci ve üçüncü sınıf öğrencileri Özlem Pastanesinde düzenlenen eğlence ile karnelerini aldılar.
İlkay Yıldız
Özlem Pastanesi’nde düzenlene törene Okul Müdürü Dursun Ertuğrul, sınıf öğretmenleri ve öğrenciler ile veliler katıldı. Öğrenciler karne alma heyecanını bu kez pastanede velileri ile birlikte paylaştılar.
Üçüncü sınıf öğretmeni Nevin Üstün öğrencilerine farklı bir ortamda karne vermeyi düşündüklerini belirterek, “Bugün Teknoloji ve Kültür Kolejinin birinci dönem sonu karne töreniydi. Karneleri değişik bir ortamda verelim istedik. Hem velilerimiz, hem öğrencilerimiz mutlu olsunlar istedik. Çocuklarımız çok çalıştı ve tatili hak ettiklerini düşünüyorum. Öğrencilerimizin dönem içerisinde çok çalıştıklarını ve bu tatili hak ettiler. Onlardan dinlenerek ve enerji toplayarak geri gelmelerini istiyorum” dedi.
Birinci sınıf öğretmeni Nihal Sürer ise dört aylık zorlu ve başarılı bir süreci geride bıraktıklarını belirterek, “Çocuklarımız okumayı, yazmayı hızla öğrendiler ve metin işlemeye başladılar. O sebeple çok mutluyuz. Öğrencilerimden tatilde dinlenmelerini ve bol bol kitap okuyup karşımıza bomba gibi gelmelerini istiyoruz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.