Teknoloji Kolejinden anlamlı kermes

Bu haber 01 Aralık 2016 - 0:08 'de eklendi ve 540 kez görüntülendi.

teknoloji-kolejinden-anlamli-kermes-3Teknoloji Koleji öğrencileri, geliri engelli vatandaşlara bırakılmak üzere kermes düzenledi.

Muhittin Direk

Teknoloji Koleji öğrencileri, geliri engelli vatandaşlara bırakılmak üzere kermes düzenledi.

Teknoloji Koleji Kampusun de yapılan kermeste öğrenciler ve veliler, kendi hazırladıkları ürünleri kurulan stantta satışa sundu.

Özel Teknoloji Kültür Koleji öğrencileri, okul bünyesinde düzenledikleri kermesin geliri ile tekerlekli sandalye alarak ihtiyaç sahibi engellilere bağışlayacak.

Teknoloji Kültür koleji , okul bünyesinde anlamlı bir projeye imza attı. Teknoloji Kültür Kolejinde eğitim gören öğrenciler, okulda düzenledikleri kermesin gelirini ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye alarak bağışlayacak. Kermese öğrencilerin yanı sıra, Muğla Valisi Amir Çicek, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, daire müdürleri, okul kurucu üyeleri, öğretmenler ve veliler de katılım gösterdi.

Özel Teknoloji Kültür Koleji Müdürü Celalettin Demirel, “Okul öğrencilerimizin bu anlamlı gününde bizleri yalnız bırakmayan öncelikle Sayın Valimiz, belediye başkanımız, kurum müdürlerimiz, Kurucularımıza katılımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim” dedi.

Öğrencilerimizle gurur duyduk

Özel Teknoloji Kültür Koleji Yönetim Kurulu Başkan Hamdi Yücel Gürsoy, projeye imza atan öğrencilerle gurur duyduklarını dile getirerek, “Öğrencilerimizin bu davranışı bizleri hem duygulandırdı hem de gururlandırdı. Bu yaşta bu anlamlı proje ile ne kadar duyarlı olduklarını, sadece kendilerini değil yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımızı da düşündüklerini bizlere bir kez daha gösterdiler. Umuyoruz ve inanıyoruz ki, bu proje büyüyerek önümüzdeki yıllarda da büyüyerek devam edecek” şeklinde konuştu.

Daha sonra konuşan Muğla Valisi Amir Çiçek ise, “Geleceğin yıldızı olan Türkiye’nin mimarı ve daha ileriye götürecek olan sizlersiniz Bu anlamlı kermeste öncelikle siz öğrencilerimize, öğretmenlerimize okul müdürlerimize ve Teknoloji Kültür Kolejini Kuran Hamdi Yücel Gürsoy ailesinin yanı sıra kurucu üyelerine de teşekkür ediyorum. Siz öğrencilerimizin engelli vatandaşlarımızda düşünmenizden dolayı kutluyorum ve hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.