Tek Koleji’nden “Okulumuzda Güvendeyiz” projesi

Bu haber 09 Şubat 2018 - 0:16 'de eklendi ve 918 kez görüntülendi.

Teknoloji ve Kültür Okulları; Anasınıfı – İlkokul – Ortaokul – Anadolu Lisesi – Fen Lisesi öğrencileri için “Okul Öğrenci Ferdi Kaza Sigortası” projesini hayata geçirdi.

Metin Karakoç

Teknoloji ve Kültür Okulları; Anasınıfı – İlkokul – Ortaokul – Anadolu Lisesi – Fen Lisesi öğrencileri için “Okul Öğrenci Ferdi Kaza Sigortası” projesini hayata geçirdi. Menteşe İlçesi’nde faaliyet gösteren Muğla Yerel Sigorta ve TEK Koleji işbirliğinde yapılan çalışma sonucunda okuldaki tüm öğrencileri okul sorumluluk sahası içerisinde başına gelebilecek, beklenmedik her türlü kaza riskine karşı sigortalanmış oldu.  Uzun süredir hazırlıkları süren bu projenin 2017-2018 Eğitim öğretim yılında, Teknoloji ve Kültür Okulları yönetimince hayata geçirilerek, hazırlanan Okul Ferdi Kaza Sigortası Kartları velilere teslim edildi.

Bu proje Kapsamında Teknoloji ve Kültür Okulları Genel Müdürü Celalettin Demirel ile Teknoloji ve Kültür Anadolu-Fen Lisesi Müdürü Kamil Bencik, aynı zamanda okulun öğrenci velisi olan Muğla İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel’i ve Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya’yı makamlarında ziyaret ettiler. Proje hakkında bilgilendirme yaptıktan sonra velisi oldukları öğrencilerinin sigorta kartlarını teslim etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.