Tek Koleji yılsonu müsameresi düzenledi

Bu haber 26 Mayıs 2015 - 0:46 'de eklendi ve 843 kez görüntülendi.

tekkolejiMuğla Teknoloji ve Kültür Koleji 2014-2015 Eğitim Öğretim yılının sona ermesi nedeniyle yılsonu müsameresi düzenledi. Gazi Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleşen gösteriye veliler büyük ilgi gösterirken, anaokulundan liseye kadar tüm öğrencilerin hazırladığı gösteriler büyük beğeni topladı.

Hafize Ataseven

Muğla Teknoloji ve Kültür Koleji 2014-2015 Eğitim Öğretim yılının sona ermesi nedeniyle yılsonu müsameresi düzenledi. Gazi Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleşen gösteriye veliler büyük ilgi gösterirken, anaokulundan liseye kadar tüm öğrencilerin hazırladığı gösteriler büyük beğeni topladı.

Birinci sınıf ve anasınıfı öğrencilerinin birbirinden renkli ve sevimli kostümler içerisinde sergilediği yöresel halk dansları, bale, modern danslar ve oratoryo gösterisi salondan büyük alkış topladı. Daha sonra anasınıfı öğrencisi minikler Türkiye’nin yedi bölgesine ait yöresel danslarını, bölgenin yöresel kıyafetleri ile sergiledi. Gösterinin sonunda miniklerin oluşturduğu Türkiye haritası velileri bir hayli duygulandırdı.

Miniklerin ardından TEK koleji lise öğrencilerinden oluşan müzik gruplarının seslendirdiği Türkçe ve İngilizce şarkılar salonu coşturdu. Piyano gösterisi ve ilkokul öğrencilerinin hazırladığı Atatürk temalı oratoryo gösterisinde gözyaşlarını tutamayan veliler, minik öğrencileri ayakta alkışladı.

Tek Koleji’nin yılsonu müsameresi liseden mezun olan öğrencilerin diplomalarını almalarıyla sona erdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.