Tek Koleji Okul Aile Birliği’nden kampanya « Hamle Gazetesi

Tek Koleji Okul Aile Birliği’nden kampanya

Bu haber 22 Aralık 2015 - 22:36 'de eklendi ve 1.127 kez görüntülendi.

selo 11Muğla Teknoloji ve Kültür Koleji Okul Aile Birliği, ‘Orda Bir Köy Var Yakında’ isimli sosyal sorumluluk projesi yaptı.
Verda Kartal
Muğla’nın başarılı ve yaptığı etkinlikleriyle ön plana çıkarak, adından sıkça söz ettiren Muğla Teknoloji ve Kültür Koleji’nin Okul Aile Birliği, ‘Orda Bir Köy Var Yakında’ isimli sosyal sorumluluk projesi kapsamında örnek olacak bir kampanyaya imza attı.
Menteşe Belediyesiyle ortak yaptığı bu sosyal sorumluluk projesiyle Menteşe ilçesine bağlı Çamoluk, Avcılar, Sungur, Günlüce ve Göktepe Köyü İlkokulu öğrencilerine çeşitli kışlık giyecek ve kırtasiye yardımında bulundu. İlkokul öğretmenleri, idareci ve veliler nezaretinde yapılan bu köy ilkokulu ziyaretinde TEK Koleji öğrencileri, köy yaşamını yakından tanıyarak, öğrencilerin yaşadığı ve eğitim gördüğü şartları yerinde görerek yardımlaşma ve dayanışma duygularını geliştirdiler. Yeni yıl hediyelerini Çamoluk Köyü İlkokulundaki arkadaşlarına vererek, onlarla kısa sürede kaynaşan Tek Koleji öğrencileri, “daha sonra yine görüşmek üzere” diyerek okuldan ayrıldılar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.