Tecavüz zanlısını hastanelik ettiler « Hamle Gazetesi

Tecavüz zanlısını hastanelik ettiler

Bu haber 28 Şubat 2013 - 20:34 'de eklendi ve 2.510 kez görüntülendi.

tecavuzzanlisi123465Muğla Merkez’de servis şoförlüğü yapan V.T. isimli şahsın 14 yaşındaki bir kız öğrenciye tecavüz ettiği duyumu sonrası darp edildi. Polis tarafından yakalanan zanlı sorgusunun ardından çıkarıldığı mahkeme tarafından tutulandı. Duruşma esnasında V.T.’nin eşi bayıldı ve 112 Acil servis ekipleri müdahale etti.
Bekir Tosun
Muğla’da merkezde öğrenci servis taşımacılığı yapan V.T. isimli (25) şoför aynı araçta taşıdığı 14 yaşındaki Lise birinci sınıf öğrencisini okul çıkışı Düzeyn mevkiindeki Orman deposunda tecavüz ettiği ileri sürüldü. Kızın olayı yakınlarına anlatmasının ardından V.T. isimli zanlıyı sopalarla dövdü. Zanlı hastanelik olurken, polis olaya el koydu.
Muğla Kız Teknik ve Meslek Lisesi birinci sınıf öğrencisi, servis şoförü V.T. tarafından okul çıkışı araçla Düzeyn mevkiindeki orman deposuna gittiler. V.T., liseli kıza burada tecavüz etti. V.T. daha sonra yaşananları kimseye anlatmamasını isteyerek evine bıraktı.
Genç kız yaşadıklarını üvey ağabeyi S.Ç.’ye anlattı. S.Ç. V.T.’yi otogar arkasındaki ormanlık alana çağırdı. Arkadaşı M.D. ile giden S.Ç. bir süre V.T. ile tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine S.Ç. arkadaşıyla birlikte V.T.’yi tekme, tokat ve sopayla dövdü. V.T Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Tedavisinin ardından taburcu edilen V.T. polis tarafından gözaltına alındı. Yüzü kan revan içinde kalan V.T. gün boyunca Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne tedaviye geldi.
POLİSLER GAZETECİLERLE KÖŞE KAPMACA OYNADI
Hastanede tedavisi tamamlanan V.T.’nin hastane çıkışında polisler gazetecileri görünce zanlıyı hastanenin arka kapısından kaçırdı. Adliye önünde bekleyen gazetecileri burada da fark eden polisler bu defa adliyenin arka kapısından zanlıyı Adliyeye getirdi. Zanlı V.T.’nin eşi S, içeride duruşma solunun önünde beklerken baygınlık geçirdi. 112 Acil Servis ekipleri tarafından adliye binası içinde tedavisi yapılan zanlının eşinin sinir krizleri geçirdiği öğrenildi.
ZANLI TUTUKLANDI
Tecavüz iddiası ile gözaltına alınan V.T. çıkarıldığı savcılık tarafından tutuklanması talebi ile mahkemeye sevke etti. V.T. çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak Muğla E Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

3 ADET YORUM YAPILDI
elif durna 01 Mart 2013 / 11:18

yapılalanları şiddetle kınıyorum fakat bu olayın başka servisci arkadaşlara yansımaması en büyük arzumdur sonuçta benim çocuğumda 10yıldır aynı serviste bu olay bildiğim kadarıyla muğlada yaşanan ilk olay ve inşallahta son olur

bekir tursun 01 Mart 2013 / 11:25

bizim muğlamıza yakışmayan olaylar allah belasını versin bir sürü servisciarkadaşım var hepsi ekmeğinin peşine düşmüş insanlar onların suçu ne

ibrahim dağ 05 Mart 2013 / 19:11

terbıyesız ahlaksız herif bole kişilerın omur boyu hapse atılması lazım