Teç-Sen ailesi piknikte buluştu

Bu haber 27 Mayıs 2014 - 0:09 'de eklendi ve 1.087 kez görüntülendi.

tecsenTüm Eğitim Çalışanları Sendikası Muğla İl Başkanlığının geleneksel “TEÇ-SEN Bahar Pikniği” Sarıgerme Plajında yapıldı.

Haber Merkezi

Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası Muğla İl Başkanlığının geleneksel “TEÇ-SEN Bahar Pikniği” Sarıgerme Plajında yapıldı. Etkinliğe, Muğla merkez ve ilçelerden 100’ün üzerinde sendika üyeleri ve aileleri katıldı.

Piknik hakkında bilgi veren TEÇ-SEN Muğla İl Başkanı Haluk Özgönül,“Birlik ve beraberliğimizin kenetlendiği bu günlerde yapılan etkinliklerin moral motivasyon ve kaynaşma adına çok büyük faydalar oluyor” dedi.

Muğla İl Kadın kolları Başkanı Hatice Öncü ise, “Arkadaşlarımızdan aldığımız güç ile birçok kazanımlar elde edeceğimize inanıyorum. Zira Teç-Sen Muğla Temsilciliği kurulmadan önce Muğla lojmanlarında memur bir arkadaşım oturamaz iken,  şu an isteyen tüm arkadaşlarımız lojmanda kalabiliyor. Yapılacak daha birçok işimizin olduğunu bu yolda birlikte yürüyerek,  zorlukları aşacağımıza inancım tamdır” diye konuştu.

Soma’da yaşanan facia da hayatını kaybeden maden işçilerine başsağlığı dileyen Öncü, “Şehitlerimizin gönüllerimizde yaşadığını, bizlerin ise düzenlenen bu etkinliklerde onları unutmadığımızı kederli ailelerinin acılarını paylaştığımızı ifade etmek isterim. Hüzünlü bir ortamda gerçekleşen pikniğimiz, üyelerimiz arasında birlik ve beraberliğimiz daha da güçlendirdi. TEÇSEN olarak her geçen yıl kendimizi yenileyerek daha da güzelini yapmayı amaçlıyoruz. Pikniğimizi Muğla’mızın eşsiz güzelliklerinin bulunduğu yerlerde yaparak üyelerimize Muğla’yı da tanıtıyoruz” şeklinde konuştu.

Pikniğin ardından sendika üyeleri ve aileleri tekne turu yaptı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
HALUK ÖZGÖNÜL 27 Mayıs 2014 / 07:43

katılan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.