TDP personeli ödüllendirildi

Bu haber 29 Aralık 2017 - 1:07 'de eklendi ve 479 kez görüntülendi.

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü’nde  görevli iki polis memuru görevlerini yerine getirirken sergiledikleri  üstün başarı ve gayretlerinden dolayı Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya tarafından ödüllendirildi.

Haber Merkezi

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli polislerin görevleri esnasında motivasyonlarının arttırılarak görev kalitesinin arttırılması amacıyla başarılı polisler ödüllendirilmeye devam ederken bu bağlamda son olarak Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü’nde görevli iki polis memuru ödüllendirildi.

Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya’nın makamında düzenlenen törende Menteşe İlçe Emniyet Müdürü aynı zamanda da Toplum Destekli Polislik Şube Müdür Vekili olan Tümer Yılmaz ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri de hazır bulundu. Görevlerini yerine getirirken sergiledikleri üstün başarı ve gayretlerinden dolayı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü’nde görevli polis memurları M. Cihan Özdemir ve Aytekin Demirezen ödüllerini İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya’nın elinden aldılar.

Düzenlenen ödül töreninde kısa bir konuşma yapan Emniyet Müdürü Çetinkaya, Toplum Destekli Polislik Hizmetlerinin belirlenen temel prensipler çerçevesinde yürütülmesi gerektiğini vurgulayarak belirlenen bu temel prensiplere uyulmasının başarıyı beraberinde getireceğini dile getirdi. Emniyet Müdürü Çetinkaya ödüllendirilen personele görevlerini yerine getirirken sergiledikleri üstün başarı ve gayretlerinden dolayı teşekkür ederek iyi dileklerini iletti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.