Taşeron işçilerden teşekkür ziyareti « Hamle Gazetesi

Taşeron işçilerden teşekkür ziyareti

Bu haber 08 Aralık 2017 - 23:57 'de eklendi ve 743 kez görüntülendi.

Mevsimlik orman işçileri, Hak-İş, Öz Orman-İş sendikalarına bağlı sağlık çalışanları, sendika başkanları ve yöneticileriyle birlikte, taşeron çalışanlarına kadro müjdesi verilmesiyle ilgili olarak Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete’ye teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette Ak Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk’te yer aldı.

Haber Merkezi

Ziyarette, Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 5 Aralık Salı günü taşeron işçilere kadro müjdesi vermesinin tüm taşeron işçileri sevindirdiğini ifade eden Öz-Orman İş Sendikası Muğla Şube Başkanı Bilal Güçlü ‘Çıkacak olan yasanın oluşturulmasında emeği geçen herkese başta Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ederiz. Gerçekten bu bizim için bir müjde. Allah izin verirse ilerleyen dönemlerde bu şartlar daha da iyileşecektir. Bu imkanları bize sunan devletimize şükranlarımızı sunuyoruz’ dedi.

Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete de, “Bu hakların tanınmasında Başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, Başbakanımız, bakanlarımız, milletvekillerimiz ve tüm bürokratlarımız yoğun emek harcadı. İşçilerimize hak ettikleri değer Ak Parti hükümeti döneminde verildi, verilmeye devam ediyor” diyerek tüm çalışanların görevlerini en iyi şekilde yapmasının en büyük teşekkür olacağının altını çizdi. Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır diyen Mete, “bu düsturla çalışarak Allah’ın izniyle ülkemizi hak ettiği yerlere daha kısa sürede taşımak için elimizden geleni yapıyoruz, yapacağız” şeklinde konuştu.

Ziyarette, Muğla Ak Parti Milletvekili Nihat Öztürk’ de çalışanları tebrik etti. Öztürk konuşmasında “Tüm Türkiye’de olduğu gibi Muğla’mızda da sevinçle karşılanan taşeron kararı hepimizi çok mutlu etti. Ben tekrardan bu haktan yararlanan tüm kardeşlerimi tebrik ediyor, hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Orman işçileri ve sağlık personeliyle çekilen hatıra fotoğrafının ardından ziyaret sona erdi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.