Tarım güven tazeledi

Bu haber 14 Ocak 2014 - 9:36 'de eklendi ve 589 kez görüntülendi.

tarimguventazeledi651615Marmaris Şoförler ve Otomobilciler Odası genel kurulunda İbrahim Tarım yeniden başkanlığa seçildi
Haber Merkezi
Paşa Beach Otel’de gerçekleştirilen Marmaris Şoförler ve Otomobilciler Odası genel kurulunda mevcut başkan İbrahim Tarım ve Mustafa Zeybek yarıştı. Toplantı denetleme, faaliyet ve bütçe raporlarının okunması ve oylanmasıyla başladı. Oy çokluğu ile Tarım’ın faaliyet raporları kabul edildi.
Daha sonra seçimlerdeki ilk konuşmayı Mustafa Zeybek yaptı. Zeybek’in ardından kürsüde söz hakkı isteyen bir kısım yönetim kurulu üyeleri İbrahim Tarım aleyhinde çeşitli iddialarda ve suçlamalarda bulundu. Bu iddialara yanıt vermek üzere kürsüye çıkan Tarım’ın konuşması esnasında tartışmalar başladı. Tarım’ın konuşması Zeybek’in yönetim kurulu üyeleri tarafından sık sık kesilerek protesto edildi. Bunun üzerine divan başkanı Mustafa Ayyıldız duruma müdahale ederek Tarım’ın sözünün kesilmemesi konusunda tarafları uyardı. Tarım’ın iddialara tek tek cevap vermesi üzerine salondan alkışlar yükseldi. Ardından oy kullanma işlemine başlandı.
Yapılan oylama sonucunda kullanılan 782 oyun 492’sini alan İbrahim Tarım yeniden başkanlığa seçildi. Tarım, oylama sonuçlarının açıklanmasının ardından yaptığı teşekkür konuşmasında, “Tüm şoför esnafıma verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Daha çok çalışarak esnafımız için en iyisini yapacağız” dedi.
İbrahim Tarım ve Mustafa Zeybek oylama sonuçlarının açıklanmasının ardından el ele vererek, “Dostluk kazandı” dediler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.