Taraftarlar gecede bir araya geldi

Bu haber 03 Nisan 2017 - 1:15 'de eklendi ve 599 kez görüntülendi.

Muğlaspor 48 Gençlik Taraftarlar Derneği CNS tesislerinde düzenlenen ‘Kardeşlik Yemeği’nde bir araya geldi.

Muhittin Direk

Muğlaspor ‘un en büyük taraftar kaynağı olan 48 Gençlik Taraftarlar Derneği ‘Kardeşlik Yemeği’ düzenledi. CNS tesislerinde düzenlenen geceye Muğla Vali Yardımcısı Mehmet Fikret Çavuş, Ak Parti Muğla Millet Vekili Nihat Öztürk, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Ak Parti Menteşe İlçe Başkanı Erdoğan Ünal, MHP Menteşe İlçe Başkanı Selim Bağcıoğlu, Muğlaspor Kulüp Başkanı Haluk Beyimoğlu  ve yöneticileri, daire müdürleri, STK temsilcileri,48 Gençlik taraftarları ve Muğla spora gönül vermiş çok sayıda taraftar katıldı.

Gecede konuşan Dernek Başkanı Zülfikar Türedi, “Biz Muğlalıyız, şartlar ne olursa olsun her zaman takımımızın ve kulübümüzün yanındayız. Ancak Muğla’da yaşayan herkes bizim gibi düşünmüyor. Dernek olarak biz elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız. Bu yemekte birlik ve beraberliğimizi en iyi şekilde gösterdiğimize inanıyoruz. Gelecek yıllarda Muğla sporumuzu bir üst liglerde görmek istiyoruz. Bu yemeğin düzenlenmesinde 48 Gençlik Taraftarlarına yaptıkları katkıdan dolayı teşekkür ediyorum. ‘Kardeşlik Yemeğine’ katılan Muğlaspor’a gönülden bağlı olan tüm Muğlaspor camiasına katılımlarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

Daha sonra konuşan Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ise, “Benim Muğla sporculuğum başkan olduktan sonra değil benim Muğla sporculuğum Turgutreis lisesinde okurken den var. Muğla merkezde olan tüm maçlarını gittim. Fanatik Muğlaspor sevdalısıyım. Geçen yıl çok zor şartlar altında 3. lige çıktık, şu geçen 2 maçı kaybetmeseydik Playofa gidebilirmiyiz diye bile düşünmeye başladık. Bu sene bir üst lige çıkmasak bile önümüzdeki yıllarda takımızı bir üst ligde görmek isteriz. Bizler Muğlaspor için elimizden ne gelirse yaptık yapmaya da devam edeceğiz. Bu Yemeğin düzenlenmesinde Muğlaspor 48 Gençlik Taraftarlar Derneği Başkanı Zülfikar Türedi ’ye ve yönetimine teşekkür ederim ve başarılarının devamını dilerim’’ diye konuştu.

Ak Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk ise, “Muğlasporun geçen yılki başarısından dolayı öncelikle yönetimi ve futbolcularını kutluyorum. Siz taraftarların çok büyük desteği 3.lige çıktı takımımız. Bu başarıda siz Muğlaspor taraftarlarının desteği katkısı asla karşılıksız kalmadı. Muğla Milletvekili olarak bizlerde tırnak üstü kadar katkımız varsa ne mutlu bize. Muğlasporun alt yapısını geliştirmek için il genelinde çim saha, halı saha çalışmalarımız devam etmekte. Muğlasporun alt yapısına bu sahalardan futbolcu yetişirse Muğla’nın öz evlatları Muğla sporda oynarsa başarı kaçınılmaz olacaktır. Bu yemeğin düzenlenmesinde Muğla 48 Gençlik Taraftarlar derneğine kutluyorum Muğlaspora gönül vermiş ve buraya gelerek takımlarına yalnız bırakmayan tüm taraftarlarımızı kutluyorum” dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.