Tahtadaki yazı şok etti

Bu haber 21 Şubat 2013 - 18:57 'de eklendi ve 1.316 kez görüntülendi.

tahtadakiyazi12356Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık’ın İl Milli Eğitim Müdürü ile birlikte okullara yaptığı ziyarette, habersiz girdiği sınıfın tahtasındaki yazı şok etti.
Haber Merkezi
Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, Fethiye Fatih Anadolu Lisesi’nde incelemelerde bulundu. Kaymakam inceleme sırasında habersiz olarak bir sınıfa girdi. Sınıfta ise öğrenciler kendi aralarında şakalaşarak yazdıkları “Salak Ebru” yazısı tahtada kaldı.
Kaymakam Ekrem Çalık’ın içeride olduğu sırada tahtada yazılı “Salak Ebru” yazısı fark edildi. Kaymakam’ın basın mensuplarına açıklama yaptığı sırada korumalar yazının görülmemesi için tahtanın önüne geçtiler. Daha sonra yazıyı fark eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gültekin tahtanın korumasını kapatmak istedi ama başarılı olamadı. Kaymakam’ın yazıyı görmemesi için silgi arayan bir öğretmen silgi bulamayınca eliyle tahtadaki yazıyı silmek istedi. Fakat tamamını silemedi. Son olarak ise bir öğrenci silgiyle tahtaya gelerek yazıyı silmeyi başardı. Fakat Kaymakam Ekrem Çalık yazıyı gördü. Yazıyı silme mücadelesini öğrenciler gülerek izledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.