Taciz suçuna rekor ceza

Bu haber 01 Nisan 2014 - 20:49 'de eklendi ve 733 kez görüntülendi.

tacizsucunarekor651615165Fethiye Ağır Ceza Mahkemesi’nde, cinsel taciz, kasten yaralama, hürriyeti tehdide 69 yıl hapis cezası verildi

Haber Merkezi

Fethiye Ağır Ceza Mahkemesi’nde taciz, kasten yaralama ve hürriyeti tehdit suçlamasıyla yargılanan iki arkadaş, 69 ve 47 yıl hapse mahkum edildi.

Muğla’nın Dalaman ilçesinde bir gazinoda çalıştıkları iddia edilen S.U ve S.Ö isimli kadınları 2013 yılı Mart ayında gezip dolaşmak amacıyla bir otomobile bindirip Fethiye’nin Göcek beldesi çevresinde cinsel tacizde bulunup yaraladıkları ve elbiselerini çıkarıp Göcek Tüneli yakınında çıplak vaziyette bırakarak kaçtıkları iddiasıyla yakalanan Muhammet A. (22) Coşkun A. (20) isimli iki arkadaş tutuklandı. Muhammet A. ve Coşkun A’nın Fethiye Ağır Ceza Mahkemesi’nde yapılan duruşmasında her iki sanığa rekor ceza verildi. Karar duruşmasına avukatlarıyla birlikte katılan Muhammet A. ve Coşkun A., suçlamaları reddetti. Sanıklar mahkeme heyetinden beraat talebinde bulundu.

Fethiye Ağır Ceza Mahkemesi heyeti; nitelikli cinsel saldırı, hürriyeti tehdit, kasten yaralama suçlarını her iki kadına da gerçekleştirdikleri gerekçesiyle Coşkun A’yı 69, Muhammet A’yı da 47 yıl hapse mahkum etti. Şüpheliler kararın ardından cezaevi otosuna bindirilirken görüntü almaya çalışan gazetecilere küfürler yağdırdı.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.