Tabancaya karşılık mini bilardo

Bu haber 02 Ocak 2014 - 7:19 'de eklendi ve 1.607 kez görüntülendi.

tabancayakarsilik6315315MHP Bodrum Belediye Başkan Adayı ve Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, yaptığı ziyaretler sırasında, elinde oyuncak tabanca gördüğü küçük bir çocuğa, oyuncak tabancasını bırakması karşılığında başka bir oyuncak hediye etti.
Haber Merkezi
MHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, Oasis Alışveriş Merkezi’nde ziyaretler yaptığı sırada, elinde oyuncak tabanca olan küçük bir çocuğa rastladı. Adının ‘Emir’ olduğunu öğrendiği küçük çocukla pazarlığa oturan Başkan Mehmet Tosun, “Gel sen tabancanı çöpe at, biz de sana başka bir oyuncak alalım” dedi. Bu teklife sıcak bakan küçük çocuk, elindeki oyuncak tabancayı çöpe atarak yakındaki oyuncakçıdan kendisi için bir oyuncak seçti. O sırada Başkan Mehmet Tosun’un yanında olan CHP Muğla Büyükşehir Aday Adaylarından Musa Gökbel de, oyuncak tabancasını bırakması karşılığında yine Emir’in kendisinin seçtiği bir başka oyuncak hediye edildi.
Küçük Emir’in ailesi ise; Başkan Mehmet Tosun’a böylesi anlamlı bir davranışta bulunduğu için teşekkür ettiler.
Başkan Mehmet Tosun günün anısına, hediye oyuncaklarını alan küçük Emir, ailesi ve Musa Gökbel ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.