Suluboya karma resim sergisi sanatseverlerle buluştu

Bu haber 14 Mayıs 2015 - 1:01 'de eklendi ve 656 kez görüntülendi.

suluboyaMenteşe Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen İzmir Resim Heykel Müzesi Ertuğrul Saraç Suluboya Atölyesi sanatçılarının “Karma Resim Sergisi” sanatseverlerle buluştu.
Haber Merkezi
Menteşe Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen İzmir Resim Heykel Müzesi Ertuğrul Saraç Suluboya Atölyesi sanatçılarının “Karma Resim Sergisi” sanatseverlerle buluştu.
Serginin Açılışına Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Menteşe Belediyesi Başkan Yardımcıları, İzmir Resim Heykel Müzesi Ertuğrul Saraç Suluboya Atölyesi Sanatçıları ile sanatseverler katıldı.
Tarihi Sekibaşı Hamamında Kokteylle açılan sergide konuşan Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “Menteşe Belediyesi olarak kültürel ve sanatsal faaliyetlere yer vermeye ve sanatçı dostlarımızla birlikte olmaya her zaman özen gösteriyoruz. Bu anlamda bugünde İzmir Resim Heykel Müzesi Ertuğrul Saraç Suluboya Atölyesi sanatçılarımız ile bir araya geldik. Sanatçı dostlarımızın sergide, Muğla’mızı tuale taşımaları, çalışmaları ise beni ayrıca mutlu etti. Tarihi Sekibaşı Hamamımız bir kez daha sanata ve sanatçıya ev sahipliği yapmış oldu” dedi.
Öğretmen ve Sanatçı Ertuğrul Saraç, “Bugün burada olmamızın mimarı Belediye Başkanımız Bahattin Gümüş’e teşekkür ediyorum. İyi ki gelmişiz, iyi ki sergimizi burada açmışız” dedi.
Konuşmaların ardından Başkan Gümüş, Sanatçı Ertuğrul Saraç’a İzmir Resim Heykel Müzesi Ertuğrul Saraç Suluboya Atölyesi sanatçıları adına plaket takdim etti.
Başkan Gümüş ve beraberindekiler daha sonra birlikte sergiyi gezdiler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.