Süleyman Taşkın aday adaylığını açıkladı

Bu haber 20 Mart 2015 - 2:01 'de eklendi ve 633 kez görüntülendi.

süleymannn25,dönem genel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Muğla Milletvekili Aday Adayı Süleyman Taşkın partisinin il binasında düzenlediği basın açıklaması ile adaylığını kamuoyuna duyurdu.

Can Kaymak

7 Haziran tarihinde yapılacak genel seçimlerden Milliyetçi Hareket Partisi’nden Muğla Milletvekili Aday Adayı olan Süleyman Taşkın, partisinin il binasında düzenlediği basın toplantısı ile adaylığını kamuoyuna duyurdu.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin içerisinde uzun yıllar görev yaptığını belirten Süleyman Taşkın, “Ben 1964 Fethiye’nin Eldirek Köyü’nde bir devlet memuru, çiftçi çocuğu olarak dünyaya geldim. Eğitimimi Fethiye’de tamamladım. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim İşletme Fakültesi’nin 4. sınıf öğrencisiyim. Partimizin özellikle 12 Mart’ta başlayan Milliyetçi Hareket Partisi aday adaylığı müracaatlarından sonra bende Milliyetçi Hareket Partisi aday adayı olarak değerli Muğlalı hemşerilerimin huzurundayım. Daha önce iki dönem milletvekili adayı oldum. Muğla’da ikinci sıradaydım. Takdiri ilahi nasip olmadı çok az oylar ile seçimleri kaybettik. Muğlalı hemşerilerimize bazı insanlara ümit olduk, ümit ümitsizliğe dönüştü ve üzülerek ayrılan arkadaşım çok oldu. Bu vesile ile bu dönem bir kez daha Muğlalı hemşerilerimin, değerli Milliyetçi Hareket Partisi mensuplarının karşısına bir kez daha aday olarak karşılarına çıktım. Bütün aday olan partimden arkadaşlarıma başarılar diliyorum” dedi.

Muğla’da birinci parti olmayı hedeflediklerini kaydeden Taşkın, “Bizlerde milletvekili adayı olduğumuz takdirde yine teşkilatlarımızla siz değerli hemşerilerimle el ele vererek kapı kapı, köy köy, mahalle mahalle dolaşarak her insanımızın elini sıkacağız. Her insanımızdan oy talep edeceğiz. Muğla bölgesinden Milliyetçi Hareket Partisi’ne oy vermeyecek hiçbir arkadaş yok eğer oy alamıyorsak biz kendimizde aramalıyız” diye konuştu.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin iktidarını hasretle beklediklerini ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin geleceğinin karanlıklar altında olduğunu ifade eden Süleyman Taşkın açıklamasına şöyle devam etti:

“Biz halkımızın ümidiyiz, bu halkın ümidini inşallah iktidar edeceğiz ve doğacak bebelerimizin dahi Türkiye’de rahatlıkla yaşayacağı al bayrağın altında tek vatan, tek devlet, tek millet olarak ebediyen var olmak için mücadele edecek bir siyasi hareketiz. Biz Türklük gurur ve şuuru İslam ahlak ve faziletinden var olan bir siyasi hareketiz. Bu anlamla, bu amaçla ben Milliyetçi Hareket Partisi’nin Muğla bölgesinden partime katkıda bulunmak istiyorum. Eğer seçildiğim takdirde Muğlalı hemşerilerimi Ankara’da ki gözleri, kulakları ve Ankara’da ki temsilcileri olacağım.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.