Sulak alanlar eğitimi

Bu haber 24 Mayıs 2013 - 0:13 'de eklendi ve 727 kez görüntülendi.

sulakalanlaregitimi1231546543Fethiye ve Ortaca ilçelerinden bir grup öğrenciye, TEMA tarafından “Sulak Alanların Korunması” hakkında eğitim verildi.
Haber Merkezi
Fethiye Çalıca İlköğretim Okulu ile Ortaca 70. Yıl Anaokulu iş birliği ile düzenlenen etkinlikte minik öğrencilere 70. Yıl Ana Okulu bahçesinde “Sulak Alanların Korunması” hakkında eğitim verdi. Etkinlik kapsamında toplamda 55 öğrenci ile su kaynakları ve çevreyi koruma temalı çeşitli oyunlar oynatıldı.
Minik öğrencilere doğa bilincini aşılamayı amaçladıklarını bildiren Genç Tema Topluluğu; Fethiye ve Ortaca Temsilcileri Üzeyir Çetin ve Proje Sorumlusu Çiğdem Varol Celep, etkinliğin eğlenceli ve uyum içinde geçtiğini dile getirdiler. Çiğdem Varol Celep ile Üzeyir Çetin, bu tür etkinliklerin tekrarlanacağını ve 7. Ulusal Genç TEMA Kongresi’ne de katılacaklarını sözlerine ekledi
Etkinliğin öğrenciler için oldukça faydalı olduğunu ve eğitimlerden memnun kaldıklarını belirten Celep Anaokulu öğretmenleri de etkinlik sonrasında Genç Tema Ekibine teşekkürlerini iletti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.