Suat Esin CHP Milletvekili Aday Adayı

Bu haber 23 Ocak 2015 - 1:04 'de eklendi ve 1.053 kez görüntülendi.

suatesinnnSuat Esin CHP İl Başkanlığı’nda düzenlediği basın toplantısı ile Haziran ayında yapılacak genel seçimlerde partisinden milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

Hafize Ataseven

Suat Esin CHP İl Başkanlığı’nda düzenlediği basın toplantısı ile Haziran ayında yapılacak genel seçimlerde partisinden milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

CHP Muğla İl Başkanlığı binasında gerçekleşen basın açıklamasına İl Başkanı Mürsel Alban, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, CHP Kadın Kolları İl Başkanı Belkız Bozacı, CHP Kadın Kolları Menteşe İlçe Başkanı Leyla Ersöz, CHP Gençlik Kolları Başkanının yanı sıra çok sayıda partili ile aday adaylığını açıklayan Suat Esin‘in eşi Yasemin Esin de katıldı.

Basın açıklaması ile milletvekili aday adaylığını açıklayan Suat Esin, “Kendimi bildim bileli CHP’liyim. Bugüne kadar 3 dönem Gençlik Kolları Başkanlığı,4 dönem ilçe yönetimlerinde ve 2 dönem de ilçemde İl Genel Meclis üyeliği yaparak 10 yıl boyunca Muğla’ya hizmet verdim. Bu nedenle Muğla’yı karış karış gezdim ve bütün sorunlarını biliyorum” dedi. Muğla’ya hizmete devam etmek için milletvekili aday adayı olduğunu kaydeden Esin konuşmasına şöyle devam etti:

“İçinizden biri, tabanın sesi olarak sevgili hemşerilerimi Ankara’da en iyi şekilde temsil etmek istiyorum. CHP’yi iktidara taşımak için adayım. Ülkemizin bugün geldiği durum ortada. Cumhuriyetimizin tüm değerleri alt üst edildi, halk çaresiz ve perişan bırakıldı. Hırsızlık yolsuzluk almış başını gidiyor. Vatanımızın gelir getiren bütün neredeyse bütün değerleri satılmış, özelleştirilmiş. Ülkemizi yangın yerine çevirenler şimdi de Muğla’mızın kıyılarına, ormanlarına, güzelliklerine göz dikmiş durumda. Tüm bunlara karşı tek çözüm yolu CHP’dir. Bugün burada yanımda olan tüm partilerime, başkanlarıma, belediye başkanıma ve eşime desteklerinden dolayı teşekkür ederim.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.