Soykan’dan Hamle Medya Grubuna ziyaret

Bu haber 18 Mart 2015 - 0:09 'de eklendi ve 578 kez görüntülendi.

soykannnMilliyetçi Hareket Partisi Muğla Milletvekili Aday Adayı Salih Soykan Hamle Medya Grubuna nezaket ziyaretinde bulundu.

İlkay Yıldız

Haziran ayında yapılacak genel seçimlerde MHP’de Muğla Milletvekili Aday Adayı Salih Soykan Hamle Medya Grubu’nu ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ile görüş alış verişinde bulundu.

Aday adaylığını açıkladıktan sonra teşkilat ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ettiklerini belirten Salih Soykan, “Ziyaretlerimizi yerel basın ile devam ettiriyoruz. 7 Haziran’da yapılacak seçimler ülkemiz için çok önemli. Bunun için bir tuğla da biz koyabilirsek diyerek yola çıktık. Cenab-ı haktan hayırlısını diliyorum” dedi.

Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ise nazik ziyaretinde dolayı Salih Soykan’a teşekkür ederek şunları söyledi:

“Yeni kuşakları siyasette görmek bizim için sevindirici bir husustur. Çünkü biz ebedi devlet ideallerini taşıyoruz. Tabi bu kuşakların yenilenip, gençleşmesi ile mümkün. O açıdan adaylığınızı takdir ediyor başarılar diliyorum. Türk Milliyetçiliği aslında evrensel bir fikirdir. İçinde ırkçı söylemler yoktur. Kendini Türk hissetmekle ilgilidir. Bu açıdan şahsını aileni kutluyorum.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.