Sokaklara Kılıçdaroğlu makyajı

Bu haber 26 Nisan 2013 - 20:36 'de eklendi ve 848 kez görüntülendi.

kilictaroglumakgai123131654Bugün Muğla’ya gelecek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun geçeceği tüm güzergâhlardaki parke taşları ve çiçekler Belediye işçileri tarafından yenileniyor. Toprak kavşaklar hazır canlı çimle yeşillendiriliyor.
Haber Merkezi
Bugün Muğla’ya gelecek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için geçeceği güzergahlarda Muğla Belediyesi, makyaj çalışması yapıyor. Cumartesi günü saat 100.’da Milas Bodrum Havalimanına inecek olan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Milas’ta restorasyonu tamamlanan Çöllüoğlu İşhanının açılışını yaptıktan sonra Yatağan’a hareket edecek. Yatağan’da Kültür Evi açılışını yaptıktan sonra Yeşilbağcılar Beldesi’nin yeni yapılan belediye Hizmet binasını da ziyaret edecek olan Kılıçtaroğlu Muğla merkeze hareket edecek.
Muğla Merkezde CHP İl Binasının açılışının ardından Belediye tarafından yaptırılan Atık Su Arıtma Tesisinin açılışını gerçekleştirecek Kılıçdaroğlu, Köyceğiz’e hareket edecek. Köyceğiz’de 2B arazileri ile ilgili olarak açıklama yapacak Kılıçdaroğlu, aynı gün akşam Milas-Bodrum Havalimanından tekrar İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına hareket edecek.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Muğla ziyareti öncesi şehir merkezinde hummalı bir çalışma başlatıldı. Kılıçdaroğlu’nun geçeceği tüm güzergâhlardaki parke taşları ve çiçekler Belediye işçileri tarafından yenileniyor. En çok dikkat çeken nokta ise CHP İl Binasının bulunduğu Aylin Karaca Kavşağı oldu. İşçiler CHP Muğla İl Teşkilatının yeni aldığı İl binasının önünde bulunan kavşaktaki parke taşları dahil çiçekleri sökerek yeniden çiçek dikiyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.