Sokak hayvanları yararına dans ettiler

Bu haber 22 Kasım 2016 - 0:05 'de eklendi ve 495 kez görüntülendi.

SOKAK HAYVANLARI YARARINA DANS ETTİLERTürkiye’nin önde gelen Zumba Dans Eğitmenleri İzmirli Pelin Çevik ve Nursen Akat, Sokak Hayvanları yararına Marmaris’te sahne aldılar.
Marmaris Hayvanları Koruma Derneği (MAHAYKO) ve Marmarisli Zumba Dans Eğitmeni Funda Ertürkmen işbirliğinde, “Haydi Marmaris Dans et Hareket et Yardım et!” sloganıyla gerçekleşen etkinliğe, yaklaşık 100 hayvan sever katılarak, sokak canlarına katkı sağladılar.
Marmaris Belediyesi Kültür ve Sanatevi’nde gerçekleşen etkinlikte katılımdan oldukça memnun olan MAHAYKO Başkanı Tülay Yıldız verdiği bilgide, “Marmaris Belediyesi Sokak Hayvanları Barınağı, bugün için artık Türkiye’nin en iyi barınakları arasında. Bizlere destek olan hayvan severlere gönül borcumuz var. Önümüzdeki günlerde sokak canlarımız için yeni etkinlikler düzenleyerek, çalışmalarımıza devam edeceğiz. Kış öncesi gerçekleştirdiğimiz bu etkinliğimizin, kış hazırlıklarımıza katkısı çok önemli. Tüm hayvan severleri barınağımıza bekliyor, yaptığımız çalışmaları yerinde görmelerini istiyoruz” dedi. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.