Sırada Akçay köprüsü var

Bu haber 01 Mayıs 2013 - 17:56 'de eklendi ve 861 kez görüntülendi.

siradaakcaykoprusu1231354645AK Parti Muğla Milletvekili Ali Boğa ve Fethiye İlçe Teşkilatı, çiçeği burnunda ilçe Seydikemer’de Pazarcı esnafını ziyaret etti. Milletvekili Ali Boğa vatandaşlara, Saklıkent’i Seydikemer’e bağlayan karayolu üzerinde bulunan ve sık sık kazaların yaşandığı Akçay köprüsüne ikiz bir köprünün daha yapılacağını müjdeledi.
Haber Merkezi
Geçtiğimiz günlerde Süt Üreticileri Birliğinin mali kongresine katıldıktan sonra AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Mustafa Ali Türkan ile birlikte Seydikemer’de pazarcı esnafını ziyaret eden Muğla Milletvekili Ali Boğa, vatandaşlara müjdeli haberler verdi. Muğla’nın 13’üncü ilçesi olan ve Haziran’daki valiler kararnamesiyle kaymakamına kavuşacak olan ilçede çalışmaları özetleyen Boğa, ulaşımla ilgili yapılacak çalışmaları aktardı. Korubükü – Demirler arasında yapımına başlanan köprünün 1 Haziran’da hizmete gireceğini hatırlatan Boğa, Kumluaova, Karadere ve Eşen Bölgelerinin bundan böyle Saklıkent’e daha rahat ulaşabileceğini kaydetti.
AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ali Türkan’ın yanı sıra Kadıköy Belediye Başkanı Adem Ayat, FETAB Başkanı Osman Nuri Otgöz, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Hüsrev San, Belde Başkanı Mustafa Karakuş, İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Sarıyar’ın eşlik ettiği Pazar gezisinde Ali Boğa, Akçay köprüsünün de çok yakın bir zamanda ikizine kavuşacağını söyledi. Dar bir köprü olmasının yanı sıra karşıdan gelen arabaların birbirlerini görmediği; bu suretle sık sık kazaların yaşandığı köprünün turizm cenneti Saklıkent’e ulaşım noktasında cevap vermediğine vurgu yapan Boğa, Seydikemer’in tarımda olduğu kadar turizmde de söz sahibi olması gerektiğine işaret etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.