Şimşekler geceyi gündüze çevirdi

Bu haber 28 Nisan 2014 - 19:51 'de eklendi ve 719 kez görüntülendi.

simseklergeceyigunduz16516516551Muğla’nın Bodrum ilçesinde gece boyunca etkili olan yağmurla beraber çakan şimşekler, geceyi gündüze çevirdi. Bodrum’da fırtınalı gece objektiflere böyle yansıdı.

Haber Merkezi

Muğla’nın Bodrum ilçesinde gece boyunca etkili olan yağmurla beraber çakan şimşekler, geceyi gündüze çevirdi. Akşam saatlerinde başlayan sağanak yağmur yerini şimşeklere bıraktı. Ardı ardına ilçenin ve denizin üzerine düşen şimşekler vatandaşlara korku dolu anlar yaşattı. Sağanak yağmurla beraber çakan şimşekler ve deniz üzerine düşen yıldırımlar tüm ilçeyi aydınlattı. Kameralara yansıyan yıldırım görüntüleri, gecenin nasıl aydınlandığını gözler önüne serdi.

Yaklaşık 6 saat boyunca aralıksız bir şekilde Bodrum’u aydınlatan yıldırımlar yerini yağmura bıraktı. Gök gürültüsü ile birlikte deniz üstüne düşen yıldırım görüntüleri korku filmlerini aratmadı. Olumsuz hava koşulları nedeniyle ilçede sık sık elektrik kesintileri de meydana geldi. Yüksek tepelerde bulunan telsiz roleveleri ise zarar gördü. Deniz açığında bulunan birçok teknenin ise koylara ve limanlara sığındığı gözlendi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.