Sıcak çok sıcak

Bu haber 23 Haziran 2013 - 18:54 'de eklendi ve 1.006 kez görüntülendi.

sicakcomsicak1231321321Meteoroloji Genel müdürlüğü tarafından hava sıcaklığının 28 Haziran tarihine kadar mevsim normallerinin üzerinde 4-8 derece artacağı açıklamasının ardından Muğla merkezde hava sıcaklığı 44 dereceye kadar ulaştı.
Haber Merkezi
Meteoroloji Genel müdürlüğü tarafından hava sıcaklığının 28 Haziran tarihine kadar mevsim normallerinin üzerinde 4-8 derece artacağı açıklamasının ardından Muğla merkezde hava sıcaklığı 44 dereceye kadar ulaştı. 21 Haziran tarihinden itibaren 28 Haziran tarihine kadar ülke genelinde hava sıcaklığının mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği açıklamasının ardından Muğla’da vatandaşlar hafta içi sahillere koştu. Muğla’nın önemli turistik beldelerinden Akyaka’da sabah saatlerinde ible sahilde vatandaşlar denize girerken, hava sıcaklığı ile birlikte nem oranı yaşamı olumsuz etkiledi.
Muğla Merkezde hava sıcaklığı sabah saat 11.00’de 44 derece olarak ölçülürken, hava sıcaklığının önümüzdeki bir hafta içinde daha da artarak 50 dereceyi bulması bekleniyor. Akyaka sahiline inen vatandaşların yanı sıra, yabancı turistler sıcak havayı denizde geçirirken, çocuklar da denizde oynamayı tercih etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.